Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a szemébe tudjak nézni olyannak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Aki valami érzelmet vált ki belőlem egyszerűen feszéjez ha kettesbe vagyunk vagy szembe van velem vagy beszélnem kell vele.. (ez meg nem jó mert lehet ő nem úgy veszi le hogy zavarba vagyok hanem hogy nem szimpatikus nekem..) A másik hogy ha néznek (nem minden esetbe) de ha olyan néz aki tetszik folyton elkezdem rágni a szám meg el takarom az arcomat, meg a szám meg szorítom a kezem ilyenek... :S Mit csinálhatnék? :/

2013. jan. 17. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem is baj, ha harapdálod a szádat, mert ebből még le is szűrheti, hogy tetszel neki, de az arcod ne takard el..simán nézz a szemébe, nem nagy dolog, nem dől össze a világ
2013. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó csak ahogy rám néz.. meg minden.. nem tudok micsinálni neki egyszerűen nem megy.. volt hogy próbáltam de akkor látta hogy figyelem és ő is egyre jöttször nézett és mikor össze néztünk jól el is pirultam...
2013. jan. 17. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:

2


Nagyon tetszik neked ez az illető?

2013. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen..
2013. jan. 17. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:

4


Akkor légy bátor és nézz a szemébe:DD

2013. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
-.- nem jelentéktelen válaszokat kértem.. inkább ne írj semmit kössz
2013. jan. 17. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad, nem érzed magad méltónak az illetőhöz, ezért nem tudsz a szemébe nézni. Először magadat kell szeretned. Én önfejlesztő könyveket olvasok. Gondolom fiú vagy. Sok munkát kell végezned magaddal kapcsolatban. Remélem nem bánottalak meg, leginkább a szerethető emberek szenvednek ilyen problémáktól, mert nincs bennük nagyképűség. Ha a jövőben egy lány össze akar veled jönni, ne miondj neki nemet, mert a hanga a fejedben: ,,hogy nem illek hozzá"

Az csak egy gonosz manó, aki kitolni akar veled.

2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiú/lány vagy? Szűz vagy?


Egyszerűen nézz a szemébe. Ha nem nézel a másik szemébe, akkor azt fogja hinni, hogy nem tetszik neked. Ez egy jel arra, hogy van esély. Érted?

2013. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!