Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki naaagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki naaagyon tetszik. Hogy érhetném el, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
A fiú 9.-es én 7.-es vagyok. Nincsen mellem, de ő gondolom azt sereti, ha egy lány "nőies". Még sosem beszéltünk, csak egy suliba járunk, de nagy6n tetszik, csak ő észre sem vesz. :( Segííítsetek, légyszi!

2013. jan. 16. 18:57
1 2
 1/16 anti paladin ***** válasza:
Köszönj neki. Vag vegyél push up melltartót. :)
2013. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha már azzal kezded, hogy a melled miatt nem vesz észre, akkor inkább várd meg míg felnősz!
2013. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lol, köszi mind2töknek, az első tanács talán egy picit hasznosabb lesz, mert téééényleg nagyon tetszik.
2013. jan. 16. 19:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát hanyagold a push-up melltartot... ha leveszed ugyis fény derül az igazságra :D sztem probálj meg a közelébe férközni vhogyan pl ha sorba kell állni vmi ünnepségen v akármi akkor probálj a közelében lenni. A hangos vihorászást mindenképpen kerüld azzal csak arra hivnád fel a figyelmet h .. na szoval ne vedd magadra de az ilyenek sztem idioták.. :D na meg köszönk neki biztosan összefuttok a folyoson v valahol.
2013. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én a filmekben mindig azt látom, hogy elejti a füzeteit és a srác segít felszedni őket :PP de mondjuk nem 100as h segit ugyh ez nem biztos h jo, meg en valahol azt olvastam h egy lány ezt csinálta de épp akkor jött meg neki és elfelejtette h a betét meg a tampon ott van igy hat a fiu jol kirohogte... :DD
2013. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ok, hanyagolom. XD Ez jóóóó, tetszik. :) Köszii.
2013. jan. 16. 19:15
 7/16 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és mutatkozz be, vagy a barátnőddel alkalmazzátok az ismered "nemtudomkit" ismerkedős izét ami az igy jartam anyatokkalba van :DD(vagyis téged, csak nem tudom h hívnak)
2013. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szegéény csaj. :)
2013. jan. 16. 19:16
 9/16 anonim ***** válasza:
honnan ismered? vagyis, mindennap látod? mert én a sulimbol lehet h van olyan akit még nem is láttam, ezert gondoltam h látod a buszon, vagy együtt jársz vele edzésre, vagy ilyesmi..:)
2013. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Menj oda mutatkozz be mosolyogva.. aztán majd meglátod h alakul.Akkor nyitottnak és mosolygósnak tűnsz :DD
2013. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!