Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A büszkeség rossz tanácsadó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A büszkeség rossz tanácsadó?

Figyelt kérdés

Megbántott egy férfi, ok nélkül utálatos volt velem, nagyot csalódtam benne. A bocsánatkérés helyett azonban mostanában kezd újra úgy viselkedni, mintha semmi sem történt volna, persze azért sokkal tartózkodóbb, mint azelőtt.

Én sajnos nagyon önérzetes és büszke típus vagyok, akinek még az arcára is rá van írva az elutasítás, szóval jelenleg most azt láthatja rajtam, hogy mennyire utálom a tettéért, közben meg eszem magam azon, hogy talán nekem is el kellene felejtenem, ami történt.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, mert ha engedek, akkor azt hiheti, ezt bármikor el fogom nézni neki a jövőben is. Viszont ha tovább játszom a "jéghercegnőt", akkor akár örökre el is taszíthatom magamtól? Lehet, hogy egyszer csak megelégeli ezt, és inkább többé nem foglalkozik velem?


2013. jan. 16. 13:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az incidens személyesen történt, vagy más kommunikációs csatornán?
2013. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ez a legrosszabb tulajdonságom azt hiszem, ha valaki megsérti az önérzetem, hát, elég nehéz dolga van utána...

De az nem fair, hogy nem mondod el neki, hogy mi a baj! Én mindig elmondom, ha van valami (ritkán szokott nagyon, szóval nem vagyok hisztis cseppet sem), és egészen addig beszélünk róla, amíg teljes mértékben meg nem tudom bocsájtani. Szerencsére a barátom tudja, hogy ilyen vagyok, és mindig teljesen higgadtan tudjuk rendezni az ilyen helyzeteket, nem sértődik meg, nem kezd el veszekedni, hanem normálisan érvelünk mindketten, és ha ez hosszú órákba telik, akkor addig, de mindig addig foglalkozunk mindennel, amíg látjuk egymáson, hogy mindketten teljesen le tudjuk majd zárni a dolgot.

Beszéljétek meg, hozd fel a témát, mond el neki, hogy mi a baj, aztán remélhetőleg bocsánatot kér és elmagyarázza, hogy miért is volt ez...

De ne hisztizz és ne követelőzz, normálisan beszéljétek meg, ez a lényeg.

21L

2013. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Telefonon beszéltünk, és bántott azzal is, amit mondott és ahogy mondta. Eléggé ismerem ahhoz, hogy észrevegyem a hangsúlyából, hogy most a "tele van a töke az egésszel" hangulatban van-e. Az a baj, hogy most is csak telefonon tudnám elérni, és félek, hogy ugyanez lenne belőle, pedig egy ilyen dolgot szemtől-szemben kellene lerendezni, hogy lássam a reakcióját, illetve úgy nem lehet annyira titkolni, hogy mit is gondol valójában. Annyira vívódok, már majdnem felhívtam, erre összefutottunk az utcán és szinte átnézett rajtam. Mondjuk hirtelen jött a dolog, és azt hiszem úgy tűnhetett, mintha én sem figyeltem volna rá, talán már el is jutott arra a szintre, hogy nem foglalkozik velem többé...
2013. jan. 16. 16:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Sok részletben magamra véltem ismerni, de ez az összefutás nem stimmel, én sose láttam azt, akire gondolok :)
2013. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ó, mi szinte nap mint nap találkozunk, ezért annyira bosszantó a dolog. Egyébként teljesen kizártnak tartom, hogy ő ezen az oldalon fent lenne... nem az ő világa :-D

A te esetedben te vagy ezek szerint a megbántó fél?

2013. jan. 16. 18:56
 16/17 anonim ***** válasza:

"gyébként teljesen kizártnak tartom, hogy ő ezen az oldalon fent lenne... nem az ő világa :-D "


Aztán amikor az ember ilyet kijelent, érik a nagy meglepik:XDDDD

2013. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kiemeltem a kérdést, mert fejlemény vagy az ügyben, és kíváncsi vagyok, hogy ezek után mit mondanátok, miért ez a viselkedés?

Végül rászántam magam és felhívtam. A 3 perces beszélgetés alatt kb. 50-szer mondta el, hogy ő nem haragszik rám, hiszen nincs rá oka és szeretné, ha a kapcsolatunk továbbra is olyan lenne, mint ezelőtt volt, vagy még jobb attól függetlenül, hogy tartja magát ahhoz, amit a korábbi beszélgetés alkalmával mondott nekem, tehát hogy végül is megszegett egy korábban felém tett ígéretet (úgy volt, hogy együtt csinálunk egy projektet, ami azt jelentette volna, hogy egy hétig együtt dolgozunk kettesben, de elintézte, hogy ez ne így legyen és csak véletlenül tudtam meg). Az okát pedig nem árulta el még mindig, hárított és terelt azzal, hogy nem haragszik semmiért sem rám. Az persze nyilvánvaló a számomra, hogy addig úgysem lesz normális kapcsolat közöttünk, amíg nem mondja el, miért tette ezt és főleg miért ezen a módon, és nem mondta el egyenesen a szemembe, hogy bocs, de nem fog összejönni a meló ezért meg ezért... ez olyan nagy kérés lenne?

2013. jan. 21. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!