Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyuék megkértek,hogy vigyázzak a 8 éves húgomra.Itt volt nálam a barátom szóval gyorsan el altattuk és bementünk a szobámba és hát nagyon megkívántuk egymást így elkezdtünk szeretkezni szex közepén viszont benyitott a húgom és azt mondta elmondja anyumnak és sírva kirohant.Sajnos hiába csak 8 éves tisztába van a dolgokkal.Anya nem tudja,hogy nem vagyok szűz és félek ,hogy elmondja.

Mit tegyek? Tagadjam le ha anya rákérdezz??Vagy mit mondjak neki?:/

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal,de nem tudom mit szólna anya ahhoz,hogy már lefeküdtünk..félek,hogy eltiltana.

Megoldás?

15/L


2013. jan. 15. 02:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt, hogy csak petting volt
2013. jan. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Asd el a kertben a kutyaol ala, ott nem keresik.
2013. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Olykor az őszinteség jobb megoldás.

Talán mond el anyádnak mielőtt a pöttöm teszi meg.

Így nem lesz annyira kiakadva...

2013. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Egy hülye kis pics@ vagy, ahhoz már elég nagynak tartod magad, hogy lefeküdj valakivel, de ahhoz már kevés vagy, hogy odaállja anyud elé. Inkább a húgodat vádolod hazugsággal. Szánalmas vagy.
2013. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem is mondta hogy hazugsággal vádolja a hugát, azt kérdezte mit csináljon. Szerintem kérd meg a húgodat hogy ne mondja el. Kössetek valami alkut. Vagy tényleg magadtól meséld el anyudnak hogy ott volt a barátod, mond hogy az ágyon fekve csókolóztatok, mikor bejött tesód, és félre értette. De nem értem miért kellett ott szexelni mellette. Azt sem értem miért akadt ki rajta ennyire ha tisztában van a dolgokkal, biztos megijedt, úgy hogy vele is el kéne valakinek beszélgetni.
2013. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

"Nem értem miért azon kell lovagolni,hogy szexelünk-e..istenem szeretjük egymást..van ilyen"

Béna mentség arra hogy mi vagy már 15 évesen : )

igen tényleg eszetlen vagy tekintettel se tudsz lenni a húgoddal és ezt kell látnia.. reménykedjünk nem lesz ilyen ku.va mint a nővére 15 évesen.. aztán itt sírsz gyíkon tiszta szánalom vállald fel anyuci előtt had örüljön hogy van egy ilyen is a családban,

2013. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Kedves Viorica.

A kérdezőnek, ha elolvasod a kérdést, csak egyetlen ötlete volt, a tagadás. Egyébként üljön le a húgával beszélgetni, és próbálja meggyőzni, hogy maradjon titok.

2013. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 SevN ***** válasza:
68%
Ne félj anyudtól. Ha értelmes anyukád van, akkor el mondhatod neki, hogy már nem vagy szűz, mert 8 hónapja vagytok együtt. Máskor meg zárjátok be az ajtót:P
2013. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

Hát, aki 15 évesen szexel és ilyen amatőr hibát is vét mell, hogy nem vonul el rendesen, vagy nem zárja be az ajtót, az megérdemli azt, ami jön.


Úgy kell neked, bebebeeeee!

2013. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
kihagytátok a jóból ezért most durca, magyarazd el neki, hogy ha majd idősebb lesz, megtudja milyen dolog ez ;)
2013. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!