Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmasat fogok égni. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat fogok égni. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel eljárunk a városba és múltkor megbeszéltük hogy nekünk ki tetszik és elmentünk a parkba és az egyik "elrejtett padba" belevéstük hogy X + X és hogy Z + Z... értitek!? Na és most jön a poén, én most beteg vagyok és csak hétfőn megyek suliba! Ma rámírt a barátnőm hogy gáz van mert 2 márik osztálytársunk megtalálták ezeket a feliratokat... és elmondták a 2 kiszemeltnek. Szerencsére én nem vagyok suliban így nem égek, de gondolom az LB-m milyet éghetett. Szerintete mit csináljak majd hétfőn? Tuti hogy odajönnek és elmondják hogy: "megtaláltuk amit a padba véstetek". És ezt tuti elmondták a kiszemelteknek is. És lehet hogy tőlük tudjuk meg!!?? Kérlek, segítsetek!!!!!

2013. jan. 10. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Meg kell mondani hogy nem ti voltatok csak valaki szórakozott.

A másik meg hogy mikor rákérdeznek akkor elmondjátok hogy helyesek és bejönnek nektek.

2013. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Változtass nevet, és menekülj mexikóba.
2013. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A pletykás g*ecik szeretnek zűrzavart okozni. De ha jó katolikus vagy szedj össze egy litániára valót és imádkozz, hogy ne égj be.
2013. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Akartam írni valami kreatívat, de ettől az egetverő problémától nem jut eszembe semmi. Szerintem menj világgá, mert ha bemész majd a suliba, majd mindenki jól ki fog beszélni és az vér ciki lesz.:( Egyáltalán minek vésegettek a padokba? No meg ha már ezt csináltátok és így alakult, vállaljátok a következményeit.
2013. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok ti?

Nálunk ez már általános felsőben kiment a divatból :S

2013. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Most tudnék valami rendkívül cinikus, szarkasztikus kis monológot írni, amelybe beleszőném az ehhez hasonló korai tiniproblémák nevetséges, szánalmas jelentéktelenségét, a csapnivaló helyesírásodat és javasolnám, hogy fórumozás helyett (ahol egyébként sincs semmi keresnivalód 18 év alatt) inkább barbizz vagy tanulj, de nem teszem, mert ennyire jó fej vagyok.


Ne aggódj, ez megesik bárkivel. Ez csak akkor égés, ha te annak érzed, ha magabiztosnak látszol, akkor legfeljebb a "kiszemeltek" jönnek zavarba. És akkor mi van, ha megtudják, hogy ki tetszik neked? Lehet, hogy pont emiatt jössz össze vele.

Egyébként mégis milyen segítséget vársz? Eddig az álnév + mexikói utazás volt a legjobb.

2013. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És ezért fogsz most égni????

Egyrészt:

Sz@rd le az egészet.

Másrészt:

Megmondod, hogy nem ti voltatok.

Harmadrészt:

Ha megtettétek, vállaljátok a következményeket.

2013. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!