Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha találkozom egy sztárral/hír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozom egy sztárral/hírességel akkor hogy tudnám úgy felkelteni a figyelmét hogy esetleg valami kialakulhasson közöttünk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

valószínűleg sehogy, már hozzászoktak a dologhoz..


de a szingli színészpasik numerára általában nyitottak, tehát ha mondod neki, hogy dugni akarsz ("I wanna fuck") akkor lehet még valami:D

2013. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú? :)
2013. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

te kérdezed meg minden nap ezeket?


amúgy meg nem lenne rád ideje, nyilván elfoglalt.

de szimplán úgy nyomulj rá, mint bármilyen másik lány felé.

Én anno Muri Enikő b.zi voltam, és 1x láttam csak, de meg is pusziltam, megöleltem, sőt még az ölembe is ült olyan jól szórakoztattam. kettesben voltunk amúgy.


nyilván ennyi volt csak, jó játék volt...

2013. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez az elsö ilyen kérdésem, egyébként lány vagyok. :) biztos jó lehetett:)
2013. jan. 14. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok :) Na, hát akkor gondolom az a híres sztár férfi, hacsak nem vagy leszbikus, de remélem, hogy nem. :)


Sminkeld ki magad de ne túl erősen, csak szolidan, természetesen, és mosolyog. Ha beszélni is tudtok akkor kérdezd a sztárságról, vagy hogy hogy van manapság, vagy dicsérd meg..ilyenek :)

2013. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és a ruhád se legyen ribancos, tehát ne minit vegyél fel ha nem muszáj. De hát gondolom te ismered, biztos tudod kik az esetei ha már régóta kedveled, próbálj úgy viselkedni ami szerinted tetszene neki és akkor hátha. :) Esetleg elárulod kiről van szó?
2013. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, persze hogy férfiröl van szó:D inkább nem árulom el, bocsi:/ azért köszönöm a tanácsodat, meg fogom fogadni! :)
2013. jan. 16. 17:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!