Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Több mint 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Több mint 3 éve szerelmes vagyok egy nálam sokkal idősebb fiúba.

Figyelt kérdés
Én most 16 éves vagyok. Ő 24. Valamikor kedvesen szól hozzám (ez ritka), de általában nem vesz észre. Még sosem volt barátom és egyre inkább úgy érzem, hogy szükségem van már valakire, akihez odabújhatok és aki szeret. Ez normális? Persze szeretném ha az a fiú lenne az. Más fiúk is teszenek de nem vagyok egyikbe sem szerelmes és náluk sincs esélyem. Meg aztán nem tudom elfelejteni a több mint 3 éve szeretett személyt! Mit tegyek?
2013. jan. 12. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Első lépésben javaslom, értékeld át a "sokkal idősebb" fogalmát.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Vagy pedig te írtad mindkettőt, egyiket 24-gyel, a másikat meg 34-gyel? ;)

2013. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki!!!
2013. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A másikat nem én írtam. :))
2013. jan. 12. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
3 évig reménytelen szerelem, de ha összejösz vele hamar el fog kopni.
2013. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én 24 leszek nemsokára és semmi kivetnivalót nem találok abban, hogy egy pl 18 éves lánnyal jöjjek össze. Az a 8 év az semmi. Ha észre se vesz, és nem szól hozzád kedvesen, valószínűleg nem érdekled. Úgyhogy mondd el neki, vagy menjetek beszélgetni valami ital mellett pl. Ha azután se fogod érdekelni, akkor hagyd a fenébe. 23/F
2013. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval természetes, hogy elsőre beleéled magad mindenbe, álmodozol, stb. De így viszont nagyon rossz lesz, ha ő azt mondja, "bocs, de ez nem fog működni". Erre (ezt tapasztalatból mondom) az a legjobb, hogy nem adod fel, és adsz esélyt másoknak, és ehhez nem kell még idő sem.
2013. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetcik egy ideje egy nalam idosebb pasi, szerintem kerdezd meg, hogy nem isztok e valamit egyutt. Nagyon sok sikert :)
2013. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kár,hogy belém senki nem szerelmes...legalábbis nem tudok róla.
2013. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jan. 12. 23:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a "sokkal idősebb" egészen mást jelent. Ennél nagyobb korkülönbséggel is működnek kapcsolatok.

Igen, normális, hogy szeretnél valaki, aki a barátnőjének mondhat, és szeret, szerelmes beléd. :)

2013. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!