Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Egy srácot (24 éves) már több hónapja kinéztem magamnak, nem nyomultam, nem írtam rá. Pár hete megkeresett, találkoztunk.

Figyelt kérdés

Örültem nagyon. Próbáltam leplezni, h oda vagyok érte. Végül a randi végén megkérdezte, van-e kedvem még találzni (vhííí. ) -megcsókolt stb. Azóta már találkoztunk párszor, egyre jobban elvagyunk.

nem akarom elcseszni, igazából magamba akarok zúgatni. nem akarom, hogy érezze ,hogy nyeregbe van. De közömbösséget se akarok mutatni. Segítsetek, hogy oldjam meg. Nem mellesleg félek az első szexuális együttléttől, azt sem akarom elcseszni. Lovaglásban eléggé félős vagyok. Pár tanácsot adtok?


2013. jan. 8. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak add magad szerintem. Hiszen valószínűleg önmagadért szeretett meg téged :)

Szóval ne játszd meg magad, annak sosincs jó vége.

A szexuális együttlétet se tervezgesd ennyire előre, csak hagyd hogy vigyen az ár.

Amúgy mit jelent az,hogy lovaglásban félős vagy?

Drága,csak ráülsz,mozogsz és nagyon élvezed :D

2013. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet. Talán alakulunk... néha-néha olyanokat szól, amikből lehet következtetni, h oké vagyok neki.

Lovaglás soha nem ment.

2013. jan. 9. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fejtetted ki,de gondolom a "nem megy a lovaglás" alatt azt érted, hogy nem megy a technika igazán.

Lovagolni 2féleképpen is lehet:

1. Amikor ráülsz, akkor a lábaidat is behajtod,tehát a lábszáraidon vagy térdeden ülve lovagolsz a fiún.

2. Amikor guggolva ülsz rá és úgy mozogsz.

Az 1. nekünk lányoknak kényelmesebb,mert tulajdonképpen ülünk és úgy könnyebb mozogni. A 2.-al viszont lehet nem könnyebben,de jobban tudsz mozogni a fiún, nagyobb örömöt tudsz okozni neki,mert a lendületed is nagyobb(legalábbis azok a fiúk,akikkel együtt voltam, azok a 2. módszert kedvelték jobban) A probléma a 2.-al az, hogy ugye fárasztó sokat guggolni és közben fel le mozogni :)

Azonban ez orvosolható. Próbáld meg erősebbé tenni a lábad úgy,hogy gyakorlod ezt. Leguggolsz és le-fel mozogsz. Egy kis gyakorlás után már fog menni és bírni fogod magad tartani. Mellesleg a fiú is sokat segíthet,ha megfogja a feneked vagy a derekad és picit megtol,így könnyebben tudsz fel-le mozogni.

Előző voltam :)

2013. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, próbálok erősiteni :)

Csak egyszer kéne ráéreznem, és akkor menne... tudom :)

Köszönöm mégegyszer a hasznos hozzászólást !

2013. jan. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!