Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Ha egy lanynak hat egy nagyobb segge van?attol szerintetek nem annyira szep?(kort is irjatok)

2013. jan. 8. 07:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mennyire egy nagyobb? Kép?
2013. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
Szeretem a formás popsikat mer ugyebár a kutyák játszanak csontokkal :) 29/f
2013. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Dogmatix91 ***** válasza:

Az ilyen fenékből, amit linkeltem 10-15 év múlva mi lesz? Nem sokat fog romlani hidd el. Tudod mi munka egy ilyen segget összehozni? Több évi edzés. Nézd meg a combját is. Nem piliszka ropilába van. Egy nő legyen formás, legyen lába, feneke, legyen egy kis karja, válla. A mai trend az, hogy legyél vékony és ennyi. Semmi alakjuk sincs. Vékony a lábuk, vékony a karjuk, de egyáltalán nem feszesek. Az ilyen lányokból lesznek a szétfolyt hasú, lötyögős zsírputtony kezű, narancsbőrös nők. De semmi gond! Már van pushupos cicanaci is... -.-

Azért mert valaki nőiesebb még nem dagadt, csak a mai izetlen ecsethajú majmoknak a 40kilós csoffadványok kellenek.

2013. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azt azért megjegyzem nőként, hogy a narancsbőr nem függ össze a fenék méretével. Nekem is van, átlagosnak számít a fenekem, nagyobb fenekű, és kisebb fenekű barátnőimnek is. Szinte mindenkinek, iszonyú ritka hogy valakinek ne legyen. Pedig rendszeresen sportolok, nem lustaság függvénye. Szóval szerintem el lehet vonatkoztatni attól hogy milyen lesz évek múlva, tökéletes most sincs és évek múlva se lesz. (illetve van a nők kb. 2%ának)
2013. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nekem jöhetne :D

f19

2013. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Dogmatix91 ***** válasza:
#14-es! Valószínűleg rossz az étrended. A narancsbőr tudtommal a zsírszövet "beágyazódása" a bőrszövetek rostjai közé, de javítsatok ki ha tévedek. Azért van majdnem mindenkinek narancsbőre, mert nem mozognak eleget és sz@r kajákat esznek.
2013. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen egy kép elmenne.
2013. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hat akkor nem baj ha enyem picit nagyobb...
2013. jan. 9. 09:14
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy ez ki van dolgozva!-de 10-15év múlva is ki lesz dolgozva?Vagy akkor már úgy lesz mint a nők többsége mikor megfogta a lovagot akkor elkezdi elhanyagolni magát?
2013. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!