Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Ha egy lanynak hat egy nagyobb segge van?attol szerintetek nem annyira szep?(kort is irjatok)

2013. jan. 8. 07:27
1 2 3
 1/21 -=Koldus=- ***** válasza:
Attól függ mekkora az a "segg". Kép?
2013. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb relatív fogalom. Mihez képest nagyobb és mennyivel?
2013. jan. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ki nem állhatom a nagy segget, csak a kicsi, feszes, sportos fenekű lányok jönnek be.
2013. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Dogmatix91 ***** válasza:
100%

Én szeretem ha kicsit nagyobb a fenék, de csak akkor, ha feszes és kerek. Pl ilyen:

[link]

2013. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem meg kifejezetten tetszik a nagypiicsájú lányok. Keskeny darázsderékkal, formás testtel ha egy kissé farnehéz,az azért nagyon tuti tud lenni. LEgyen neki jó kerek, széles feneke, csak az a lényeg,hogy feszes legyen valamelyest, úgyértem tehát,h ne legyen cellulitiszes. Amíg nem cellulitiszes,addig lehet a feneke bármekkora, bejön.
2013. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jajjj!!! Számomra ez (# 4/5) már rettenetesen nagy, hozzáérni sem bírnék. De hát ízlések és pofonok...
2013. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van az a fenék amit Dogmatix91 belinkelt.
2013. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát... Inkább olyan karikatúra jellegű, mint amilyen Nicki Minaj feneke. Szerintem "gáz"...
2013. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De tudod te mi lesz az ilyenből 10-15 év múlva?Azt is vedd számításba!
2013. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy összekötnéd-e az életed egy ilyen csajjal. Jelen pillanatban tetszene egy ilyen fenekű nő. Egyébként meg egy kis fenékből is lehet nagy, hájas, lógó segget csinálni 10-15 év alatt, ha elhagyja magát az illető.
2013. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!