Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írnál magadról, ha ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnál magadról, ha ez egy társkereső oldal lenne?

Figyelt kérdés
Nem, nem itt keresek párt magamnak, nem is valószínű, hogy összejönne... :D Csak kíváncsi vagyok, hogy a pasik hogy jellemeznék magukat.
2013. jan. 8. 01:04
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :)
2013. jan. 8. 15:38
 22/33 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te mit írnál? :D

2013. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Hmm, hát nem igazán tudom eladni magam, de mondjuk ezt:

19 éves, átlagos lány vagyok, imádok a barátaimmal lenni, beülni valahova, dumálni, nevetni. Megértő vagyok, szeretek beszélgetni, optimista vagyok. Számomra fontos egy pasiban, hogy magabiztos legyen, humoros, szeresse az állatokat. (Vagy legalább viselje el. :))


Hát mondjuk ennyit. A többit meg úgyis megbeszélnénk ketten. :)

2013. jan. 8. 16:49
 24/33 anonim ***** válasza:
Megbeszéljük? :)
2013. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Hú, de átlag dolgot írnál. Ilyesmivel nem hszem, hogy ember érdeklődését felkeltenéd.
2013. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#25

Az enyémet igen, az pont elég :D

2013. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
hehe, jókat röhögtem a válaszokon ( a 13-ason is:P:P) Én is írnék valami vicceset, de sajnos nincs humorérzékem, szóval nem fárasztalak.:P
2013. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#11 vagyok.

Most van ebédszünetem, kicsit késve így 14:30 után, de azért jól esik. :)


#12, szívesen segítenék, de ilyen messziről nem megoldható. :(


Jó volt egy kicsit magyarul társalogni, mert csak nagyszüleimmel szoktam magyarul beszélni, de sajnos papámnak San Franciscoban van egy értékesítő cége, így sajnos ritkán találkozunk.


Have a nice day!

2013. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hát elég átlagos dolgot írnál kérdező, az ilyen lányból 12 egy tucat. :D És még engem oltottál le, az autósmoziban székfestős dumával. Nekem legalább van humorérzékem! :D
2013. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#28

No problem :)

Am laza vagy, mert itt már este van :D

Egyébként én szívesen beszélek bárkivel, szóval ha ráérsz, írhatsz, ha gondolod :)

2013. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!