Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írnál magadról, ha ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnál magadról, ha ez egy társkereső oldal lenne?

Figyelt kérdés
Nem, nem itt keresek párt magamnak, nem is valószínű, hogy összejönne... :D Csak kíváncsi vagyok, hogy a pasik hogy jellemeznék magukat.
2013. jan. 8. 01:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Amerikai magyar vagyok (nagyszüleim magyar származásúak, szóval így én is megtanultam magyarul), 4 nyelven beszélek, 5 éve vezetem saját cégemet Washington Dc-ben (biztosító cég), dollár milliomos vagyok, 3 autóm van (sport, lexus a komoly megjelenésekhez, tuningolt Hummer), egy Washingtoni lakásom és egy vidéki házam van, stb-stb.

Belső értékeket nem sorolom fel, mert a nőknél a vagyonom mellett sajnos eltörpül, nem érdekli őket.

2013. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Mit írnek le?

Azt, hogy dobos vagyok :D

Minden további a késöbbi beszélgetés(ek)ből úgyis kiderűl :D

Am #11:

Nemsokára születésnapom... vehetnél nekem egy komoly Pearl dobszerkót ajándéknak :)

(számodra nem kerűl sokba)

2013. jan. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Autósmoziban székfestő vagyok. A fizetésemet Soha napján szoktam megkapni, így már tudom, mikor hívlak randira. Agglegényként tengetem napjaimat, valódi nevem Hans Regenkúrt. Szeretem az almáspitét, de csak az olyat, amelyiket Rhonda készít az Inferno filmben. Nagy rajongója vagyok az ezoterikának, azon belül is a csillagjóslásnak. Így megjósolom, hogy hamarosan közösen fogunk ülni. :D


F25

2013. jan. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

26 centis a f@szom.

20F

2013. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Azt hogy

Mezga Geza vagyok,nem lopom a napot...

Varom Mz/X felbukkanasat az eletemben.

2013. jan. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Megpróbálom legalább én komolyan venni:D 23 éves vagyok, jó humorú, vidám, érzékeny srác. Idegenekkel is mindig nagyon közvetlen, és kedves vagyok. Ennyi. Kicsit sok lett a vagyok, de nem fogalmazom át, ezen is 3 órát gondolkodtam, mire sikerült...
2013. jan. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

"Társadalmi lény vagyok, a Föld élővilágának legfejlettebb tagja; közösen végzett munka, a tagolt beszéd és gondolkodás jellemez. Mindezek révén képes vagyok a világ megismerésére és átalakítására. Rendszertanilag a főemlősök rendjébe, az emberfélék családjába, az emberi fajba tartozok. Valamennyi ma élő ember egységesen az emberi faj (Homo Sapiens) tagja. Sajátos tulajdonságaim: egyenes testtartás, két lábon járás, fejlett agykoponya (1300-1500 cm³), ennek megfelelően megnagyobbodott, és minőségileg különösen fejlett agyvelő, számtalan feltételes reflex és képesség elvont fogalmak alkotására. Legjellegzetesebb tulajdonságom a másodlagos jelzőrendszer, a beszéd, az írott nyelv és gondolkodás."



férfi

2013. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Szerintem se fontos mindent leírni magadról, a kevesebb néha több... Főleg ha humorosan van megfogalmazva. :)

Mondjuk nem mint a 13- as.... Valahogy nem tudtam rajta nevetni. Bocs. :)

2013. jan. 8. 08:33
 19/33 anonim ***** válasza:

En valoszinuleg leirnam azt, hogy milyen dolgokat szeretek (zene, konyvek, filmek, szineszek, rendezok, emberek, akik hatassal voltak ram mar egeszen kicsi korom ota) es ebbol mar nagyjabol le lehetne szurni, hogy milyen jellegu szemleletmod, erzes- es izlesvilag formalta a szemelyisegemet.

Szerintem ezek alapjan egy hasonlo erdeklodesu ember meg tudja talalni a hozza hasonlot, a tobbinek pedig a beszelgetesek soran kellene kiderulnie.

2013. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Nem baj, ilyen nőkkel nem is ismerkednék, akiknek nincs humorérzéke. Osto.a némber!
2013. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!