Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írnál magadról, ha ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnál magadról, ha ez egy társkereső oldal lenne?

Figyelt kérdés
Nem, nem itt keresek párt magamnak, nem is valószínű, hogy összejönne... :D Csak kíváncsi vagyok, hogy a pasik hogy jellemeznék magukat.
2013. jan. 8. 01:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Pedig te ezzel a kérdéssel pont ezt akarod. Majd reggel törlik :D
2013. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Fú, nehéz. Külsőt is kell? Vagy elég csak belsőt?
2013. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Írj magadról pár sort és ennyi ne beszélj ki mindent magadról már az adatlapodon mert akkor unalmassá válhat az ismerkedés.
2013. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan karom mint Arnold Schwarzeneggernek, nem nézek ki úgy mint Brad Pitt, nincs olyan hasizmom mint Jean-Claude Van Dammenak...

de úgy nyalok, mint Lassie!


egyszóval ha nem is vagyok minden nő álma, de magabiztos vagyok és jó a humorom!! :))

2013. jan. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Belsőt.

Tényleg nem, csak unatkozom. :))

2013. jan. 8. 01:10
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasza azért hülyeség úgy, ahogy van, mert az legnagyobb benyomást a fénykép teszi. Utána jön a bemutatkozó szöveg. A legtöbben elkövetik azt a hibát, hogy alig írnak magukról valamit így elvegyülnek a többszáz többi ember között. Azért nem fog senkit egy csaj felkeresni, hogy két napig harapófogózza ki belőle az információkat. Jobb előre kiírni mindent részletesen és nem 2 nap múlva lép le a csaj, mikor valami neki nem tetsző dologra rájött.
2013. jan. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

"20 éves vagyok, kinőttem az állandó csajozós időszakomból, ha jobban belegondolok, ilyen nem is volt, mindig hosszabb távra kerestem a lányt. Általában a lányok belső értékeit vettem figyelembe elsősorban, persze az arc és a kéz kinézete is mérvadó számomra. Magas vagyok, ehhez képest vékony, de már haladok az átlagos testsúly felé.:P Műveltnek tartom magam, eddigi életemben igen sok mindenben megmutatkoztam, bizonyítottam(matematika, képzőművészet, néptánc, színészet, előadóművészet, írás). Szeretem az életrevaló, viccelődő lányokat, akik nem sértődnek meg sokszor, de tudnak komolyak is lenni, akiknek van véleményük és tájékozottak(avagy, ha nem tájékozottak, akkor ezzel egyetemben fejezik ki magukat). Zenei ízlésem elég sokrétű. A szociálódó kedvem elég változó, néha egy társaságban alig szólok párat(néha azért, mert sz.rok bele, néha azért mert szeretem figyelni az embereket), néha meg a társaság központja vagyok.

Ha úgy gondolod, szívesen megismerkednél velem, írj nyugodtan."


Én kábé ezt írnám. Úgy gondolom elég sokat írtam magamról, alaposan ki lehet vele szűrni a lányokat, mert sok visszariad, csak a kemény mag írna rám. Szerintem. Hm?

2013. jan. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

van egy 10 pontos listám mit várok el egy kapcsolattól és miaz amit nem tudok tolerálni.

ezt leírnám

meg azt hogy csak fényképes emberkék írjanak ha már én veszem a fáradtságot és kirakok magamról egy élethű, jól látható képet.

ja és a napszemcsis, kocsi mellett/cicával/babával a kézben -képes emberkék se írjanak mert egyrészt nem kezdek családos, gyerekes emberrel, másrészt meg napszemcsiben az áltagos/ronda pasik egyformák: ufófejű, légyszemű valakik, akikről még azt se tudhatom mit takargatnak (talán az üvegszemeiket? :D)

nem veszek zsákmacskát és nem is azt "árulok".

2013. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
amúgy fiú vagyok és fiút keresek ha nem értenéd
2013. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Ezt.


"Párkapcsolatban vagyok, haggyá engemet békén, csak szétnézek".

2013. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!