Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha azért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha azért vagyok feszült mert mindig van valaki otthon és egyszerűen nem tudok egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Nemsokára elköltözök itthonról, de felmerült bennem a kérdés, hogy ez az érzés egészséges dolog-e?
2013. jan. 4. 09:58
 1/9 AndreaMariann ***** válasza:

Teljesen normális érzés,az embernek KELL az egyedül lét is.


Viszont nem egészséges,mert szenvedsz tőle.

2013. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 okoska31 ***** válasza:

egy év múlva azt fogod kérdezni, hogy ki vagy akadva a magánytól a lakásodban.


mindig az kell, ami nincs...

2013. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár hónapja hallottam a rádióban egy beszélgetést egy pszichiáterrel, ő azt mondta, hogy az ember lelki egészségéhez arra van szükség, hogy napi 1-3 órát egyedül lehessen. Szerintem inkább 3. :-)
2013. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2. válaszolónak: nem gondolom ezt, mert már volt olyan időszak az életemben amikor sokkal többet voltam egyedül és elmondhatatlanul jobban éreztem magam. Lehet ilyen típus lennék? Kérdés, hogy ez természetes reakció-e...

2013. jan. 4. 10:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy a 3. válaszoló mit írt, akkor minden világos:) Köszi!
2013. jan. 4. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok,de tesómmal közös szobám van,elég keveset lehetek így egyedül
2013. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen de egy idő után amikor már sokat voltam egyedül mert mindenki dolgozott azért nem volt annyira jó, 1-2 nap egyedül az teljesen jóvolt :D
2013. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális az érzés. Nem kell magányosan élni, de egy kis egyedüllétre szüksége van az embernek általában. Kinek több, kinek kevesebb.

Okoska felvetése nem éppen jogos, kábé olyan, mintha azt mondanám: Kiülök a napra, mert fázom, majd ha már 35 fok van és átmelegedtem és izzadok, vissza szeretnék menni az árnyékba. Erre pedig azt kapnám, hogy: "Eddig a napon akartál ülni, miért nem jó ott? Majd ha árnyékba mész, fogsz még a napra vágyakozni!"

Na, a lényeg az egyensúly. Kell a társaság is, de kell a magány is. Ha egyedül él a kérdező majd, elhívhat magához, akit akar, ha társaságra vágyik.

2013. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, 17 évig laktam egy szobámban a tesómmal, és szinte sosem voltam egyedül otthon, és ez engem is idegesített. mióta tesóm elköltözött olyan kiegyensúlyozott vagyok, én bevallom imádok egyedül lenni, bár sokaknak ez furcsán hangozhat. 19/L
2013. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!