Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy amiatt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy amiatt vagyok lelkibeteg hogy nincs barátom?

Figyelt kérdés

már jó ideje szeretnék egy kapcsolatot de csak plátói szerelmekről tudok beszámolni. Úgy érzem örökre egyedül kell élnem. Miközben más ismerőseim boldogok a barátjukkal barátnőjükkel.

Az orvosnak nem merem elmondani hogy hát szerintem azért vagyok mindig beteg mert magányosnak érzem magam és szerintem ez lehet az oka a folytonos betegeskedésnek. Azt mondaná hogy járjak el bulizni meg ismerkedni. Hát azon tulvagyok. Az egyejszakas kalandok csak még jobban tönkretesznek és még r|banc is lennék.. Annyira hiányzik valaki akit szerethetek és aki engem akar... :(


2012. dec. 28. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kellene valami kis könnyed hobbi, amivel elterelheted a gondolataidat a magányról. Például a GYK egy jó zene társaságában, ha nem jut semmi más eszedbe, viszont akkor ne ez a rovat (pl. az Állatos részen tök érdekes és aranyos dolgok vannak) és ne valami beforgató, érvagdosós zene, hanem ilyen kis happy, napsütés és miegymás.

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?

2012. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:

megkérdezheted

.

:)

2012. dec. 29. 00:11
 23/82 anonim ***** válasza:
És válaszolsz is rá? :)
2012. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:
igen
2012. dec. 29. 00:23
 25/82 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?:)
2012. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 A kérdező kommentje:

nem mondom meg.

:)

2012. dec. 29. 00:28
 27/82 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy szerecc!:) Csak ilyenkor szivatnak a nok:p
2012. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:

naná ;)

megnevetettél :) és most jókedvem lett. Közben àtnèztem a kutyás kérdésekhez és láttam képet egy 4 hónapos labradorról.aranyos de nagyooon.

2012. dec. 29. 00:41
 29/82 anonim ***** válasza:

Te szereted a kutyakat?Neee.Nem is tudok hozzadszolni ezek utan.

Imadom a kutyakat! Hogy hivnak?:)

2012. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 A kérdező kommentje:
72% os téged is szeretlek. A rotweiler a kedvencem. Volt 3 is nálunk . Rocky a pincében johnny az előszobában és titi a szüleim szobájában. Csak sqjnos meghaltak
2012. dec. 29. 00:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!