Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegségről hallani mindenhol....

Betegségről hallani mindenhol. Észrevettétek?

Figyelt kérdés
Minden filmben, műsorban van valami KÓR, amiről beszélni kell. Elég nyomasztó..és akkor csodálkoznak, hogy csökken a nézettség az emberek meg hipohonderek és tele a rendelő.

2012. dec. 12. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem csodálkozok. Így van ez rendjén.
2012. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, de most hogy mondod, biztos én is észre fogom venni.


Imádom, amikor van 100 tévécsatorna, százféle újság, 4-5 mozifilm hetente, meg az internet, erre valaki kijelenti, hogy ő mindenütt ugyanazt látja. A hiba az Ön készülékében van.

2012. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bakker ez nekem is feltűnt csak nem így fogalmaztam volna
2012. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hanem hogy?


Nem kifejezetten betegseg, hanem panasz, pesszimizmus.


A hirekben is csak az van, semmi hir erteke nincs, nem tajekoztat. Most engem erdekel sopronban, hogy mi van nyiregyhazan? Ezzel az erovel leadhatnak, hogy becsben utkozott 2 auto.

2013. jan. 7. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te tkp. milyen híreket szeretnél hallani?

2013. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A hirekben is csak az van, semmi hir erteke nincs, nem tajekoztat. Most engem erdekel sopronban, hogy mi van nyiregyhazan?"



Ezt remélem nem gondoltad komolyan... A híradó nem csak neked szól, hanem az egész országnak. Lehet hogy Te sopronban laksz , de másik 119.000 ember Nyíregyházán. Szerinted majd külön neked fognak híradót csinálni, hogy nehogy végig kelljen hallgatnod a híreket egy másik településről..? Egyébként elég szomorú hogy nem érdekel, mi zajlik a közvetlen környezetedben, azaz az országban , amiben élsz ,és csak magaddal törődsz.



Egyébként magával a kérdéssel egyetértek, én is így vettem észre, de ez a komment ez nagyon erős volt..

2014. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!