Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom elviselni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom elviselni hogy egy pasi hozzamerjen. Mitöl van ez? Hogy valtoztathatnek ezen?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 23:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
de megis szegyellem magam ez miatt :(
2012. dec. 25. 00:50
 12/23 anonim ***** válasza:
De ne szégyelld!:D Tudtad, hogy én kedvelem a vékony lányokat is? Pedig így van. Gondold el még rajtam kívül hány férfinak tetszhetsz.:) Fel a fejjel, emiatt ne szomorkodj!
2012. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
ezt könnyü mondani :)
2012. dec. 25. 00:58
 14/23 anonim ***** válasza:
Könnyű, de akkor is próbáld megérteni, hogy olyannak teremtett a Jóisten, amilyen vagy!
2012. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
probalom elfogadni magam olyannak amilyen vagyok es mikor mar vegre kezd sikerülni mindig kapok egy beszolast hogy jajj de vekony vagy stb.. es annyi :(
2012. dec. 25. 01:06
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor cseréljünk!

Én meg ránézek egy liter vízre oszt már felszedek öt kilót :D

Najó.. Annyira nem súlyos :D annyi, hogy dekánként 10 km-t biciklizhetek :D és meg is teszem :D 150%ban :)

Egyébként szeretem a vékony lányokat :)

2012. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
en benne vagyok a csereben de eleg lenne az is ha atadnal par kg-ot :D
2012. dec. 25. 01:17
 18/23 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet magadról akár privátban és megmondom sovány vagy-e. Ha mindig beszól valaki, hogy vékony vagy, akkor lássuk mennyi ennek a valóságalapja.
2012. dec. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Privátban küldött képnek én is örülnék! :-)

Szerintem egészen biztos, hogy megnyugtató választ fogsz kapni.

2012. dec. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem tudom, de én nem vagyok oda a kigyúrt csajokért. Ha sovány vagy, sovány vagy az is lehet nagyon szép és szexuálisan is izgató test. Ha meg egy olyan pasi érne hozzád aki neked is szimpatikus, szerintem nem lenne ellenedre. Más kérdés hogy ha szekálással próbálkozik, az tényleg nehezen viselhető el. A test múlandó, csak a lélek számít !
2012. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!