Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon én is érdeklem őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én is érdeklem őt?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki 2 éve tetszik nekem és nem tőlem tudta meg,hanem az osztálytársamtól,és most az egész suli tudja,és mindenki azzal piszkálja,hogy itt a csajod.Engem meg azzal,hogy itt a pasid.Fb-on szoktunk beszélgetni,utcán köszönünk egymásnak.Unokatesója megkérdezte,hogy tetszik-e neki XY.Erre mondta az aki tetszik nekem,hogy 'Nem tetszik' de terelte a szót és elpirult.Kézin csapatokba álltunk és engem választott.Ebédkor a suliba külön asztalhoz ültünk és láttam az arcán,hogy pirul.Nekem azt mondták,hogy nem érdeklem,de néha látom,hogy a szemével engem keres.Vajon mit jelent ez,semmi?!

2012. dec. 16. 08:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még ami lemaradt:Fb-on elmondtam neki.
2012. dec. 16. 08:48
 2/2 anonim ***** válasza:

...

Talán esetleg mondd el neki élőben is és egyből megtudod azt amit tudni akarsz.

2012. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!