Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kéne ahhoz fogynom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kéne ahhoz fogynom h olyan lábaim legyenek mint Csobot Adélnak?

Figyelt kérdés

( ez csak a tánc ruhám. Azért ilyen gagyi)


[link]


Adélnak olyan iszonyú jó lábai vannak h legszívesebben letépném és felragasztanám magamra..

Nagyon szeretnék olyan lábakat.Kilehetne hozni az enyémből hasonlót?


2012. dec. 14. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem fogyni kéne, hanem izmosodni. Ja, hogy ez mint nő, fel sem merült benned, hogy ilyen is létezhet?
2012. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
mivan wash idegbeteg vagy?
2012. dec. 15. 12:38
 13/20 anonim ***** válasza:
Az, gratulálok. Fogyózzál csak...
2012. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
mégis mi a bajod ???:DD
2012. dec. 15. 12:54
 15/20 anonim ***** válasza:

Soha ne hasonlitsd magad hisztérika pitschához. Az adél most nagyon jol nez ki de 5-10-15 év mulva ezt nem mondhatja majd el magáról. El fog hizni rancos lesz stb. Olyan koravén fajta. Ha jol sejtem te nem akarsz olyan lenni.

Csak ugy megjegyzem hogy nekem sokkal jobb lábaim vannak és hófehér babapopsi puha bőröm van emellé. De nem dicsekedni jöttem ide .

2012. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hàt az egòd is nagyobb mint nekem... :))
2012. dec. 26. 20:38
 17/20 anonim ***** válasza:

.csillagom neked futni kéne meg lépcsőzni. Menj el atlétikázni az használna neked

meg az egódnak.

2012. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Teljesen jó lábaid vannak.

A hozzászólóknak igazuk van: ha formásabbra akarod őket, egy kis sport nem ártana, tánc, futás, lépcsőzés.

2013. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Szerintem holt jók a lábaid. Fogyhatsz ha akarsz, de inkább örülj, hogy Neked ilyen jó van.
2013. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nem tom ki ez az adél, de nekem sokkal jobb lábaim vannak


hahahaha

2013. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!