Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves drága és szépséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves drága és szépséges Leányzók! Miként fogadnátok, ha?

Figyelt kérdés

Miként fogadnátok, ha kapnátok ezen az oldalon (tőlem) egy ilyen üzenetet?

Válaszolnátok rá, tetszene, szerintetek jópofa vagy inkább idegesítő, talán pocsék, esetleg őrjítő? :)



Szia, ha lehetek túl indiszkrét feltehetek pár darab fiúk által interneten szokott, elsősorban lányoknak szóló sablonkérdést azzal az egyáltalán nem titkolt szándékkal, hogy ha olyan jellegű válaszokat és visszajelzéseket kapok amik, ha nekem maximálisan megfelelnek, lépéséket tudjak tenni annak érdekében, hogy további ismeretség és lehetséges barátság eredményeképpen lélekben belehajszolhassam magam egy esetleges, akár párkapcsolati lehetőséget is felvonultató jövőbeli életvitel reményébe ? :)


Amennyiben hallani sem akarsz ekkora képtelenségről akkor csak mosolyodj el és lélekben küldj nekem egy puszit, de ha még mindig velem vagy akkor máris valószínűbbnek tartom a siker lehetőségét.


Szóval megtudhatom hány éves vagy, hol laksz, van-e barátod ?


"Én xy vagyok innen meg onnan és ennyi meg annyi éves"

(ezt csak privátban mert írom ez nem társkereső:) )


2012. dec. 13. 06:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

kicsit olyan angol humor beutese van ennek. amivel,nekem,nincs bajom, de hidd el csajoknak nem jön be. szerintem ez nagyban függ attól is ki mennyire nyitott egy ilyen ismerkedésre, aki nem annak tök mindegy mit írsz.

én párommal innen ismerkedtem meg egy éve, de az sem szakadékos volt. ő csak rámírt mert beszélgetni akart, de nem gondolta volna hogy összejövünk hát még ilyen sokáig. régebben tarskeresokon irkaltam lányoknak, de szinte nagyon ritkán értékeltek a kreativitást

2012. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszene, megpedig azert nem, mert a 'Szóval megtudhatom hány éves vagy, hol laksz, van-e barátod ? ' a leheto legsablonosabb kerdes es untat.

Arra mar inkabb valaszolnek, hogy nincs kedved kicsit beszelgetni, itthon ulok nagy maganyomban mar befejeztem a LOTR maratont is, szoval jo lenne kicsit dumalni egy jo fejnek tuno lannyal.

Valami ilyesmi. De izlesek es pofonok.

2012. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyetertek elozovel!

Valoszinu udvariasnak talalnam, de eloben jobban kifejtik hatasat es jobban hangzanak az ilyen szovegek, mint uzibe olvasva.. mert igy faraszto.

L

2012. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindig jó egy kis önismeret.
2012. dec. 16. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!