Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves drága és szépséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves drága és szépséges Leányzók! Miként fogadnátok, ha?

Figyelt kérdés

Miként fogadnátok, ha kapnátok ezen az oldalon (tőlem) egy ilyen üzenetet?

Válaszolnátok rá, tetszene, szerintetek jópofa vagy inkább idegesítő, talán pocsék, esetleg őrjítő? :)



Szia, ha lehetek túl indiszkrét feltehetek pár darab fiúk által interneten szokott, elsősorban lányoknak szóló sablonkérdést azzal az egyáltalán nem titkolt szándékkal, hogy ha olyan jellegű válaszokat és visszajelzéseket kapok amik, ha nekem maximálisan megfelelnek, lépéséket tudjak tenni annak érdekében, hogy további ismeretség és lehetséges barátság eredményeképpen lélekben belehajszolhassam magam egy esetleges, akár párkapcsolati lehetőséget is felvonultató jövőbeli életvitel reményébe ? :)


Amennyiben hallani sem akarsz ekkora képtelenségről akkor csak mosolyodj el és lélekben küldj nekem egy puszit, de ha még mindig velem vagy akkor máris valószínűbbnek tartom a siker lehetőségét.


Szóval megtudhatom hány éves vagy, hol laksz, van-e barátod ?


"Én xy vagyok innen meg onnan és ennyi meg annyi éves"

(ezt csak privátban mert írom ez nem társkereső:) )


2012. dec. 13. 06:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én válaszolnék rá mivel nincs senkim és szeretnék megismerkedni valakivel.

De ha lenne barátnőm akkor biztos hogy jópofának tartanám és visszaírnám hogy bocsi de nem.

2012. dec. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
HA nem ennyire körülmenyeskedö stilusban irnál, hanem egyszerü, természetes fogalmazással, akkor lehet, hogy válaszolnék.
2012. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Visszaírnám, hogy ne haragudj, de nem szoktam az interneten ismerkedni ilyen céllal, de aranyos vagy, sok sikert a továbbiakban!
2012. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

De az egyszerű, természetes fogalmazás nem túl közönséges és sablonos vagy úgy is fogalmazhatnánk, hogy sótlan? Vagy úgy gondoljátok jól bevált recepten ne változtass?


Például,

Szia, nagyon tetszenek a válaszaid/tetszett ez meg ez válaszod és szeretném megkérdezni ...


Én ... vagyok ...


Ilyesmi?


Amúgy miért nem jó az, ha már túlontúl, humorosan körülményeskedő?


Persze tudom, hogy ez az oldal nem társkereső, de úgy vélem jó az, ha magányos emberek itt is egymásra találhatnak.

Természetesen kérdezőfelületen nem teszünk ki olyan "kérdéseket", hogy írjon rám valaki és hasonlók. De szeretném tudni mert mégiscsak fiúk szoktak először üzenetet küldeni ismerkedés céljából.

2012. dec. 13. 08:07
 5/14 anonim ***** válasza:

'Amúgy miért nem jó az, ha már túlontúl, humorosan körülményeskedő?'


Mert keves olyan lany van, aki ebben meglatja a humort.

2012. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez a körülményeskedés tényleg taszító. A "Szia! Remélem nem bánod, hogy írok, de tetszettek az ilyen-olyan kérdésekre adott válaszaid és arra gondoltam esetleg megismerkedhetnénk. Én xy vagyok innen-onnan, te ki vagy és hol laksz?" valahogy őszintébbnek tűnik.

Az más kérdés, hogy én így is elhajtanálak, egy "Köszönöm, hogy gondoltál rám, de van barátom"-mal.

2012. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ajjaj, ennyire idegesítő stílusom lenne?

Amúgy nem olyan könnyű összehozni egy ilyen mondatot lehetőleg szóismétlés nélkül, ráadásul érthetően és követhetően tálalva.

Ezt például 10 perc alatt sikerült összehoznom, de akkor jól van, majd próbálkozom kevésbé irritálóan.

2012. dec. 13. 08:38
 8/14 anonim ***** válasza:

A 6-osé már túl egyszerű, de amit te írtál....

Böláh!

Nem, nem humoros.

Egyszerűsíts!

2012. dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, annyira nekem sem jön be ez a stílus, ne haragudj. Szerintem valami egyszerűbb ismerkedési szöveg sokkal jobb lenne. :)
2012. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A 8 soros mondatot elkezdtem olvasni, de elvesztem benne, úgyhogy a következő bekezdéssel folytattam. De a kommenteket olvasva csakcsak visszatértem, mert már érdekelt, miről van szó. Borzalmas, ezt felejtsd el. Elhiszem, hogy nehéz egy ilyent megírni, de a legtöbb lánynak ez nem nagyon jön be szerintem. Fogalmazz érthetően és egyszerűen, ahogy itt előttem már többen javasolták.

A kérdésre válaszolva, nálam hangulatfüggő, hogy válaszolok e az ilyen jellegű üzenetekre, akár itt, akár facebookon, vagy bárhol máshol kapom. De ha válaszolok is, biztosan elutasítóan. Egyrészt, mert lehet, hogy egy idióta pszichopata szórakozik, másrészt pedig nem szeretném, ha menet közben kiderülne, hogy a szomszédfiúval vagy a kollégámmal csetelgetek.

2012. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!