Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pszichológus/áter,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pszichológus/áter, aki homoszexuális? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy léteznek homoszexuálisok, és heterók is. Heterók is, homók is ki szokták törölni toalet használat után. (Márkanevet nem írok, mert off topic, de pl. Domes*** is megfelelő. Kicsillagozva szabad törölni, ugye? Alázattal köszönöm szépen. :) )
2012. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Van: Kuszing Gábor.
2013. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok és szerintem csodálatos szakma lehet.

Nagyon nehéz bekerülni,amikor én jelentkeztem felsőoktatásba(akkor még a 144 pontos rendszer volt)és 140 feletti pontot kellett elérni hozzá,hogy valaki bekerülhessen.Azt hiszem,már nem emlékszem pontosan,ha valaki kitűnőre érettségizett is,maximum 120 pontja lehetett.A maradék pontok pedig nyelvvizsga,emelt szintű érettségi vagy vmilyen sportteljesítményből jöhetett össze(legalább 2 ilyen kellett hozzá )Szóval tényleg nehéz volt bekerülni,így fel sem merül bennem.Nekem azt hiszem csak 117 pontom volt,angolból és matekból lett 4es az érettségim.Az angol mindig is gyengén volt,ezért akkor a nyelvvizsga még fel sem merült bennem.


Szóval elég nagy teljesítmény kell ahhoz,hogy vki bejusson pszichológia szakra,pedig sok embernek lenne hozzá tehetsége,akinek esetleg nincs olyan jó nyelvérzéke,sajnos.

2014. júl. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!