Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pszichológus/áter,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pszichológus/áter, aki homoszexuális? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Biztos, de mivel hetero pasi vagyok tuti nem járnék hozzá sosem.
2012. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a good will hunting-ban volt egy.
2012. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek ilyet de nem értem miért lenne erre szükség. Mármint, miben különbözik egy homoszexuális pszichológus, egy hetero pszichológustól?
2012. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsivá tett a dolog. Mert ugye ők a "helyes útra" karnak terelni, és ez sokak szerintem nem fér bele.

Mondjuk kíváncsi lennék alapból, melyik pszichológusnak milyen élete van.

2012. nov. 24. 20:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt hiszem te valami hatalmas tévedésben vagy. A pszichológusok számára a helyes út az, ahogyan te jól érezd magad, és ha te a saját nemeddel jobban érzed magad, akkor nem fog ellenkezni, csak segíteni fog neked feldolgozni.

Tehát ha te odamész hozzá úgy, hogy segítség homoszexuális vagyok, nem fog téged belőle kinevelni, mert nem lehet. A homoszexualitás már magzatkorban kimutatható, tehát ez genetikai dolog, nem pedig az évek során alakul ki benned. Tehát, ezt pszichológussal nem tudod megoldani. Ha valamilyen orvos (vagy tanár, ügyvéd, bánom is én mi, a lényeg hogy ember) pedig meleg, az azért van, mert ilyen a genetikája, erről senki sem tehet, és szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki kivel bújik ágyba. Ha egy pszichológus a saját neméből bújik ágyba valakivel, akkor tegye azt, ne zavarjon addig amíg nem előtted nyomják.

2012. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem összetéveszted a pszichológust a református pappal :D
2012. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A pszichológusok 90%-a a tudomány mai állása szerint nem tartja betegségnek, rendellenességnek a melegséget. Így személy szerint - akár meleg, akár nem - nem fog téged tudni kigyógyítani és meg se próbálja. A fennmaradó 10% vallási vagy politikai fanatikus, aki a saját világnézetét és hitét nem tudja a szakmától elvonatkoztatni. Egyébként egy meleg pszichológus srácot ismerek, de nem melegekkel foglalkozik.
2012. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Önmagán hogy segíthet? Mert oké, hogy elméleti dolgkat megtanul, amit máson tud alkalmazni, de a saját életéhez akkor sem álhat objektíven. Nem?

Amúgy egyetértek veled xD.

2012. nov. 30. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy pszichológiát tanuló meleg srácot Angliából.
2012. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokféle nemi orientáltságú ember létezik. Biztos van homó pszichológus is, ez egy dolog, önmagában egyesek szerint nincs jelentősége, mások szerint van.


MAGAM is tanultam pszichológiát, több ismerősöm volt, akik ráadásul kifejezetten pszichológusként végeztek (a saját lelkükkel; jól, harmonikusan persze). Ha nem is tökéletesek, de kifejezetten értik a szakmájukat, NEM beszűkült a legtöbb tudata (nem tisztelet a kivételnek, a többségük rendes), nem jellemző, hogy szakmaválasztásuk előtt olyan traumájuk lett volna, melyet nem gyenge jellemükkel képesek lettek volna önmaguktól feldolgozni, ezért nem elsősorban emiatt választották maguknak a pszichológus szakmát. Hanem CSAKIS mások megsegítése végett. Sokan közülük pénzt se várnak érte, mint számos, önfeláldozó természetgyógyász (bár minden szakmában léteznek hiteles kompetensek is, és szakbarbárok ill. hiteltelenek szintén).


Elnézést kérek, ha nem a többségének megfelelőek a tapasztalataim, és bátorkodtam véleményt nyilvánítani. Tudtommal ez egy kérdés-felelt fórum, akár tapasztalatok, vélemények ÜTKÖZTETÉSÉRE is, mégpedig a kérdésekre adható válaszok ütközési lehetőségére gondolok, mely nem kizárt, bár úgy fest, olykor kizárt. (De hogy miért, azt nem tudom...)


A pszichológia és a pszichiátria két, egymástól élesen különböző tudomány, akár pl. a matematika és az irodalom. ;)


Ajánlom szíves figyelmetekbe a "Pszichiátria, a halálipar" c. filmet. Jó szórakozást kívánok hozzá. DEMOKRÁCIÁBAN élünk, SZÓLÁSSZABADSÁG VAN, kedves illető (nem a kérdező, hanem tudja, akiről szó van... :S)

2012. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!