Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichológus vagy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichológus vagy aki csak szimplán ért a szerelmi ügyekhez?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan írjon aki tényleg tud nekem tanácsot adni (lehetőleg lány), mert kéne. Szerelmi ügyben. Irjatok, de minden komolyságot elővéve. 15/L
2012. nov. 22. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szívesen írnék, ha tudnám hogy mi a bibi. 19/L
2012. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: a lányok a legrosszabb tanácsadók:)
2012. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: kifejtenéd? gondolom fiú vagy.
2012. nov. 22. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, szívesen kifejtem:) Ne vegyétek sértésnek, de mindent túlkomplikálnak, a pillanatnyi érzések alapján döntenek, általában nem racionálisan, és ezért van a sok szerelmi bánat is, mert nem akarják meglátni a jeleket. Engem ez különösebben nem zavar, csak a maguk életét rontják így el:) 24F
2012. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pfff egy 15 évesnek pszichológus kell a "szerelmi" életéhez..:D komoly....
2012. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló: ahhoz képest hogy lány vagyok, azt kell mondanom hogy részben igazad van, a fiúk sokkal jobban ismerik a velük azonos neműeket, ezért célszerűbb hozzájuk fordulni, belátom. Viszont nekem az is fontos, hogy más, esetleg hasonló helyzetű lányok hogyan oldják meg a problémáikat. Szeretek az emberekkel foglalkozni. Talán túlbonyolítunk mindent, de csak azért, mert ti fiúk kiismerhetetlenek vagytok, és még sorolhatnám miért. Utolsó válaszoló: fogalmam sincs, hogy hány éves vagy, de szerintem te is voltál tini (vagy az vagy), de ha tévedek, szólj. Lehet hogy ezt te nevetségesnek tartod, de szerintem egy tizenöt éves lánynak is lehetnek érzései és problémái. Arról már nem én tehetek hogy egy érzéketlen tuskó színvonalán állsz, akinek az érzelmi szintje körülbelül a béka segge alatt van. Nem szokásom másokat "oltogatni", viszont van egy pár dolog ami fel tud dühíteni. Ha nem vagy kíváncsi a hülye tiniproblémáimra, szerintem suhanj el a kérdésemtől.:)
2012. nov. 22. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!