Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik, ha egy lány szeretni a macskákat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 23:47
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
hát jah sajnos letörlődött a 27. válasza:/
2012. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

VAlami gyökér megint töröltette a válaszomat.


"Szepen, kulturaltan feltettem egy kerdest. Ez olyan nagy baj? Velemenyre voltam kivancsi, nem fikazasra! Nem szereted a macskakat, oke!, megertem, elfogadom , de eleg lett volna ennyit leirni es nem ilyen tragar nyelven pofazni! Milyen ember vagy te egyaltalan? Ne is valaszolj, jobb ha inkabb nem is tudom."


Én meg normálisan válaszoltam. Sajnálom, ha ezt a kicsi, érzékeny lelked nem képes megemészteni. Azt írok válaszként, amit akarok. Nehogy már beleugass ebbe is. Szóval szerinted én vagyok a következő antikrisztus, mert utálom ezeket a dögöket? Gondolom 15-nél te sem lehetsz idősebb.


"Ja, es ne csodalkozz, ha egy fertozott macska megkarmol, mikozben ki akarod nyirni. Legyen mar ennyi eszed!"


Neked is! Ne félj, egy sem fog megkarmolni, ha kinyírom őket. Annál sokkal ügyesebb vagyok.

2012. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
32/32: Öcsém, te egy igen komoly érv vagy az abortusz mellett.
2012. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
TE meg a Taigetosz visszahozatala mellett.
2012. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
megkarmolt egy macska, te meg elkezdted irtani őket?elmebeteg.
2012. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Igazad van. Inkább az ilyen gyökerekkel kéne kezdenem, mint amilyen te vagy.
2012. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Ha visszahoznának a Taigetoszt, akkor te is megszívnád.

Amúgy, lehet, hogy tényleg gyökerekkel kéne kezdened, legalább öngyilkos lennél.

2012. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
az biztos:D ez egy genetikai hulladék, elég elcseszett lehet szerencsétlen. inkább irtsd ki magad!
2012. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lány aki utálja a macskákat az önző, akaratos ,és irígy ... féltékeny a macskára ha a pasi szereti őket... 2 ilyen lányhoz is volt már szerencsém.
2015. márc. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!