Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik, ha egy lány szeretni a macskákat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 23:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
59%

pff aki utálja a macskákat, vagy bármely más állatot az nem is ember! elég primitevek-.- vagy utálod mert megkarmolt?be ne sz*rjatok már egy kis karmolástól, engem hányszor karmolt meg mégsem utálom őket. azt észrevettem aki ilyet mond hogy ő gyűlöli a macskákat, azok az igazi s*ggfejek, idegesítőek.

16L

2012. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Balanus_concavus ***** válasza:
Nem is vagyok ember! Csillagharcos vagyok a Vegeta bolygóról.
2012. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, a GAME HAMÉ-val legyőzlek simán!
2012. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Jaj, elirtam a kerdest! "szereti" , nem szeretni, ezer bocs.
2012. nov. 19. 00:44
 25/39 A kérdező kommentje:

Amugy en tenyleg tapasztaltam, hogy ha egy ember szereti az allatokat, az nem lehet rossz ember. En imadom a macskakat, meg a kutyakat is, egyedul a csivavaert nem vagyok oda, mert egyik ismerosomnek is volt egy es nem volt ezzel a kutyussal sok kellemes elmenyem. De a tobbi fajtat imadom, nagy allatbarat vagyok<3

UI: IPadrol. irok, ezert nem tudtam ekezeteket kirakni.

2012. nov. 19. 00:49
 26/39 anonim válasza:
Én hüllőpárti vagyok xD Jó sok kígyó és egyebek :D Ha ezt szereti a csaj, akkor istennő :D
2012. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
ők is élőlények, nincs bajom velük. más állatok megeszik őket, ha nem lennének , a táplálékláncnak annyi. képzeld a beledben amúgy is vannak hasznos bélférgek ,amik segítik az emésztést. jó nyilván vannak nem hasznosak is, hát arra meg vigyázni kell. nem minden macskafertőzött, de gondolom te azokat is utálod,de arról sem tehet, ha fertőzött lenne. eltűnnek napokra?mert nekik tilos oda menni ahova akarnak?
2012. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

En meg azokat az embereket nyirnam ki, akik kinyirnak a macskakat. Az olyan ember nem is ember. Ez neked szol, 18dik valaszolo!!!

20dik valaszolo, veled is egyetertek, nalam sem eselyesek a macskautalo emberek.

2012. nov. 25. 00:46
 29/39 A kérdező kommentje:

Ez a 27dik valaszolonak szol:

Szepen, kulturaltan feltettem egy kerdest. Ez olyan nagy baj? Velemenyre voltam kivancsi, nem fikazasra! Nem szereted a macskakat, oke!, megertem, elfogadom , de eleg lett volna ennyit leirni es nem ilyen tragar nyelven pofazni! Milyen ember vagy te egyaltalan? Ne is valaszolj, jobb ha inkabb nem is tudom.

2012. nov. 25. 01:11
 30/39 A kérdező kommentje:
Ja, es ne csodalkozz, ha egy fertozott macska megkarmol, mikozben ki akarod nyirni. Legyen mar ennyi eszed!
2012. nov. 25. 01:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!