Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány összejön egy lánnyal, de később mégsem lesz biszex vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
Tehát. Rengetegen mondják, hogy az már születésünkkor eldől, hogy a saját nemünkhöz húzunk-e. Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már olyan lány, aki esetleg szerelmes volt egy lányba vagy összejött egy lánnyal, aztán később rájött, hogy csak és kizárólag a fiúk érdeklik?
2009. aug. 12. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
A csajoknál nem egészen így van,szal nem lessz atól se bi,se leszbi,h kipróbálta milyen egy csajjal.Bár ha már járt vele,akkor lehet,h bi.
2009. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek nincs (teljesen) igaza. A férfiak is képesek beleszeretni egy másik férfiba, anélkül, hogy biszexszé válnának. Csak ők nehezebben dolgozzák fel, nem vallják be maguknak, míg a legtöbb nőnek természetesebb ez a váltás.

Én azt mondom a szexualitásomra, hogy 'nyitott'. Ez nem jelenti, hogy biszex lennék, mert nem szeretem úgy a lányokat, csak vannak kisugárzással, olyan személyiséggel rendelkező lányok, akik annyira megtetszenek, hogy közelibb kapcsolatot is létesítenék.

Ez van, amikor már megszűnnek a nemek, és te csak a másikat látod, amikor nem számít, hogy a másik milyen nemű, mert beleszeretsz.

2009. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezik, persze.

Egy barátnőmet így dobták, csak még bunkóbbá is tette az illető a bejelentést, hogy "kösz nem, én mégsem".

2009. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pl velem hasonló történt... vagyis én nem szerettem bele egy lányba sem, tehát leszbikusnak nem tarom magam, viszont párszor létesítettem kapcsolatot lánnyal, mert kiváncsi voltam, és megmondom őszintén tetszett is a dolog, tehát ha azt nézzük biszex vagyok... viszont párkapcsolatot csak és kizárólag pasival tudok elképzelni, de a kaland és élvezet kedvéért nem mondok nemet egy csinos és számomra kedves lánynak sem...
2009. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

utolsó vagyok

a lánnyal létesített kapcsolat alatt kizárólag szexuális kapcsolatot értek nem érzelmit

2009. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, aki nem volt se biszex, se leszbikus, éppen ezért szakított velem. Szóval igen, létezik ilyen.

L17

2009. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!