Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok bárkinek megadjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok bárkinek megadjátok MSN-nt ha kérik? Pl. : Iwiw-en? Vagy azért helyesnek kell lennie ahhoz?

Figyelt kérdés

Azt hiszem mindent leírtam fent, szóval ha elkéri valaki megadjátok biztosan vagy ha nem helyes vagy nem tetszik rajta semmi akkor nem? Hogy megy ez?

Főleg 14-16 évesek válaszoljanak létszíves persze válaszolhat más is. 16/F


2009. aug. 11. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

háth attól függ h pasit akarok vagy barátot. de inkább a helyeseknek.

17L

2009. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Mivel msn-t kapcsolattartásra, és nem ismerkedésre használom, ezért nem adom meg se helyesnek, se csúfinak... :)
2009. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Múltkor elkérte egy srác az iwiw-en, de nem írtam neki vissza, mert nem igazán tetszett, de elutasítani nem akartam, meg megbántani, szerintem így lehet "szépen" elintézni az ilyen szitut.
2009. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
és lemaradt, hogy 17/L... egyébként ha nagyon helyes lett volna, lehet, hogy megadtam volna, de már rájöttem 1 ideje, hogy az msn-en való ismerkedés nem igazán vezet célra.
2009. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én eddig még mindenkinek megadtam, aki kérte, kivéve annak, aki fake-nek tűnt (azaz hamisnak... szóval 1-2 ismerőse van, és vmi model képe van kinn neki), az ilyeneknek kerülöm, de amúgy bármilyen csúnya az illető, megadom, mert nem vagyok köcsög, ha meg vmiért nagyon nem akarom megadni, akkor nem írok vissza és kész - de ilyen még nem volt.
2009. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azoknak adom meg,akik tetszenek,vagy normálisnak tűnnek,barátságosnak.14/L
2009. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Én senkinek nem adom meg akit nem ismerek. Nem azért van az hogy minden jöttmentet felvegyek rá és zaklassanak. Volt sajnos nem 1 rossz tapasztalatom... :/
2009. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ha tetszik az illető, vagy ha kedvesnek tűnik akkor megadom.

14/L

2009. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én ismeretleneknek általában nem adom meg. De a kinézet nem minden. Nem azt veszem figyelembe.

20/L

2009. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki elkéri a címem simán megadom, max. letiltom ha zaklat, vagy bunkózik. :-)
2009. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!