Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ronthattam el az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el az ismerkedés során, hogy hírtelen megváltozott minden véleménye rólam?

Figyelt kérdés

Myvip randin megismertem egy csajt, ráírtam, vissza írt, amiben az msn címet is megadtam felvettem, eleinte minden biztosnak látszott, mindvégig udvarias és barátságos voltam vele, mondjuk ő is folyton irkálta minden sor végére a " :D "-t. Már 11 napja beszéltünk, és burkoltan rákérdeztem néhány dologra, hogy mennyire őszinte, meg mit gondol a kapcsolatokról, és kérdőre vont hogy minek érdekel ez engem, majd elkezdte mondani hogy átlátszó nyomulás az amit teszek, ráadásul tegnapelőtt elmesélte nekem hogy " egy szál gatyában ment motorozni ki XY helyre, és majd megfagyott a motoron, természetesen éjfélkor... " és ennyiből nekem észre kell vennem " hogy azzal a sráccal van... " ...


1. Önmagában hogy kiteszi a profilt a myvip randira, az még oké, de üzenetet írtam neki, és akkor meg minek adta meg nekem az msn címet ha nem akart tőlem semmit?

2. Mindvégig udvariasan és rendesen viselkedtem, megkérdeztem, hogy hogy érzi magát, mit csinált ma, ha volt valami, elmesélte, ha ezután szerinte nyomultam, akkor mi neki a nem nyomulás? Nem is minden nap beszéltünk, most kapásból 3 napig semmi nem volt, napi szinten is 1 óra lehetett az msnezés.


Szerinte nyomulok... ez érdekes, mert nem tudom, ki rakta fel magát egy myvip randira, meg adta meg az msn címet, mit gondolt? Majd több héten át eltársalgunk mindenről vagy mi?

Ám meg egészen biztos hogy nem nyomultam, mert csak kérdeztem róla dolgokat, hogy megismerhessem ki ő, meg vagy 3x írtam hogy aranyos lány. Bocsi hogy udvarias akartam lenni, legközelebb lányok nem leszek veletek az, csak akkor nehogy elkezdjetek bunkózni :S


2009. aug. 10. 23:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Bekaphatjátok mind, jó erősen! :@
2009. aug. 10. 23:29
 2/10 A kérdező kommentje:
1x el akartam kérni a telefonszámát, erre kioktatott hogy ez ciki, és minek az nekem?...
2009. aug. 10. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. a csaj kéreti magát. undorító. hagyd a francba, nem érdemel meg. mással szórakozzon
2009. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaja.Pontosan.A csaj a hülye.Én még örülnék is ha lenne egy ilyen normális pasi,aki nem úgy kezd el udvarolni,h :heló,van pasid? Szal te nem vagy hibás...
2009. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 wheeler ***** válasza:
Ez egy k*rva, már bocs. Ne is foglalkozz vele.
2009. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam felugrok chat-re az előbb. Felismentem. Rámír egy lány: jól nézel ki, szűz vagy még? van csajod? -.-'

Bocsi, csak gondoltam leírom ide "szemléltetésképp" hogy vannak ilyenek is, de én ismerek nagyon kedves és aranyos lányokat. :)

Eddig még nem volt barátnőm, de nem szabad elkeseredni sajnos vannak ilyen dolgok is, ezek a dolgok azért történnek velük mert ezekből tanulnunk kell, az egész élet ilyen, pozitívan kell látni az életet, nem szabad hogy a csüggedés vagy a düh úrrá legyen rajtunk. :)

Szóval csak: Hakuna Matata. ;)

F/16

2009. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, nem 16 hanem 15 vagyok. :D
2009. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt fogom csinálni, hogy egyszerűen nem írok neki sehol semmit.

Ha valóban hülyített, akkor ez volt az utolsó, ha meg nem, és csak kérette magát, akkor meg beszopta.

2009. aug. 11. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, nem rontottál el semmit sem. Vannak olyan lányok, akik szeretik, ha a fiú barátságos, kedves vele szemben és ezt nagyon tudják értékelni benne, pozitív irányban(pl: rámosolyognak, nevetnek, szívesen beszélgetnek a fiúval és még sorolhatnám)Sok lány összetenné a két kezét, és megköszönné, h ilyen fiúja lenne, mint Te:)Az a csajszy, akivel ismerkedni akartál, felejtsd el, nem való hozzád, ha már az elején így kiakad 1 kérdéstől!!!! És még annyit üzennék, h ha van pasija, akkor ne reklámozza magát se myvip, se más randi oldalon, mert becsapós lehet!!!:@ Várja, h rátaláljon a Nagy Ő és közben már van szerelme, így úgy érezheti a fiú, h átverték, hülyítették! A hasonló viselkedésű csajok miatt veszik 1 kalap alá az összeset nem bíznak meg bennünk, lányokban, mert bennük él a rossz benyomás az emlékezetükben, pedig élnek rendes, aranyos jóravaló lánykák, akiket nehezen vesznek észre-tisztelet a kivételnek srácok:)"És akkor meg minek adta meg nekem az msn címet ha nem akart tőlem semmit?"-tetted fel a kérdést. A véleményem az, h azt hitte, felszedhet tégedet, -hülyít(azt mondja neked, h "Szeretlek", de ez nem igazi, mélyről jövő érzelem, csak felszínes megszokásból közölt),- Te meg elhiszed a szavait, örülsz, h végre boldog vagy, -kihasznál(elvárja, h méregdrága ajcsikkal halmozd el, stb)- 1 ideig, utána megmondja a frankót a következő szöveggel" Bocsi, de már van vkim, Szia!" A csajszy, és akik ilyen viselkedésűek azt sem érdemlik meg, h a Nap feljöjjön rájuk, éljenek, boldogok legyenek, inkább szenvedjenek, sok rossz dolog érje őket, és tapasztalják meg, milyen érzés, ha hülyítve vannak, de Istenigazából!!!!!!:@:@


Neked, kérdésíró fiú, annyit üzenek:

-Ne foglalkozz vele

-Felejtsd el, még azt is, h beszélgettetek(nem érdemli meg, h akár 1 percig is gondolj rá)

-Ne add fel a reményt(hidd el, vannak olyan lányok, akik megérdemlik a szerelmedet, a barátságos, udvarias viselkedésedet;))

-Ne kérj bocsánatot azért, amilyen a stílusod(1 hülye csaj miatt nem kell feladni a természetedet, ha te barátságos, udvarias vagy, és ez viszonzásra talál, az számít csak, akinek nem tetszik, menjen a levesbe!!)


Szurkolok neked, h találj 1 olyan lányt, aki értékeli a személyiségedet, elfogad olyannak, amilyennek megszülettél, és tiszta szívedből tudjak szeretni, és viszonozza az érzéseidet:)


Remélem, tudtam segíteni a válaszommal;)

2009. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*tudjad, bocsika elírtam,tegnapi 20:40-es válaszoló vok:)
2009. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!