Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagyok ennyire szőrős?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagyok ennyire szőrős? A hasam, a karom és a popsim is szőrős, de csak pár hónapja jelent ez meg!

Figyelt kérdés
Ezeket a területeket nem akarom borotválni, de nagyon látványosak mert hosszú, és fekete. Hányingerem van a testemtől. Mitől lehet ?nem fog valamikor "lekopni"?
2012. okt. 27. 00:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És az a leggusztustalanabb h LÁLY vagyok, 14.
2012. okt. 27. 00:45
 2/15 A kérdező kommentje:
Lány*
2012. okt. 27. 00:45
 3/15 Honorare ***** válasza:

Sajnalom... de a legjobb tudasom szerint nem kopik le veglegesen...


Dokival beszelj es vagy kozmetikusokkal...

2012. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Borotvát szerintem se használj, lehet valami hormontúltengést okoz, fordulj orvoshoz (mihamarabb)
2012. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Menj el nőgyógyászhoz. Hormonproblémák (is) okozhatnak ilyeneket, majd kapsz rá gyógyszert.


Amúgy meg 14 évesen 00:44-kor már aludnod kellene :-)

2012. okt. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nőgyógyászhoz menjek akkor ?
2012. okt. 27. 01:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Igazi ízig vérig macskanő,hosszúszőrű cica. Jó az! Ne undorodj ettől, ha alapból szép vagy, akkor van aki még jobban imádna így. Egyébként van végleges szőrtelenítés is, csak azt tudnod kell azért pénzelni, mert nem párezer forint. Használj nullásgépet, az leszedi úgy,hogy nem szúr, nem látszik annyira. Csak kicsit borostás, de nem pattogzik ki,nem szúr úgy mintha lehúzós borotvával tolnád. GYanta se jó, én a lábomat gyantáztam régen, és tiszta pörsenés volt.
2012. okt. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gyanta kislány,és nincs gondod hetekig,se bökő szállak.
2012. okt. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A háziorvosodhoz, gyermekorvosodhoz menj el. Ő elirányít. Többnyire, ha nem alkati sajátosság, akkor hormonális okai vannak. Van ilyen betegség. Gyógyítható.
2012. okt. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne kezd borotválni, meg gyantázni, mert attól beerősödi és egyre hosszabb és erőssebb nő ki!
2012. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!