Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Lányok amikor tamponnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Lányok amikor tamponnal fürdötök és utána kiveszitek nektek is fáj?

Figyelt kérdés
Mert igy szétment és nagy cuccot kell magadból kihúznilehet ez ellen vmit tenni?

2012. okt. 21. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem sosincs vele gondom :O de gondolom nem fáj annyira rettenetesen, ki lehet bírni :)
2012. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem fürdök tamponnal, előtte kiveszem.. valamikor meg kéne mosni, nem gondolod? Főleg azokon a napokon. Uszoda után meg azért fáj, mert nincs teli, de muszáj eltávolítani és újat betenni, még ha egy óra telt csak el. A tampon kihúzása csak akkor fáj, ha:

-nincs megtelve

-rosszul helyezted fel

-a hüvelyen gyulladás, egyéb betegség található.

2012. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nő, de nekem eszembe sem jutna tamponnal fürdeni. Miért nem veszed ki előtte ha utánna úgyis kiveszed? Nem logikusabb akkor inkább előtte. :)
2012. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha kiveszed osszeverzed a furdorucid es el is fertozodhetsz
2012. okt. 21. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván nem az otthon kádban fürdésre gondolt! Igen valóban kellemetlen érzés, de csak amíg kihúzod, utána már nem kéne fájnia. Lehet nincs eléggé tele?
2012. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!