Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen volt, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt, amikor a párotok először látott titeket borostás/szőrös puncival?

Figyelt kérdés

Tudom, akik régóta élnek párkapcsolatban, azok csak legyintenek erre a dologra, de gondolom mindenki úgy kezdi, hogy szeretne minél jobban megfelelni a párjának, tökéletes lenni számára.


Mi 4 hónapja vagyunk együtt, én szinte minden nap borotválom, így még nem láthatott másképp, csak teljesen csupaszon, és elképzelni sem tudom, mit szólna, ha nem így lenne. Nyilván nem viszolyogna látványosan meg ilyesmi...csakhát ugye ehhez el kell jutni egy szintre, megszokni, hogy van aki így is elfogad, mert előbb-utóbb megesik majd a dolog.


Nálatok mi volt? Megjegyezte a párotok, hogy miért szőrös?


2012. okt. 15. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem még tetszett is neki. oké, nem dzsungel volt, csak már kezdett nőni és elkezdett simogatni, meg egyéb dolgokat és egyszer csak megjegyezte, hogy tetszik neki és lehet, hogy megtarthatnánk. azóta mindig követeli a kis "leszállópályáját"

de ha téged feszélyez ez, akkor kérdezd meg őt. ha már szeretkeztek, akkor ez sem lehet tabu téma!!

2012. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt időm szőrteleníteni (hetente szoktam epilálni mindent) de átjött és szexeltünk. Nem voltam sosem szégyenlős, megkérdeztem, hogy gond-e, hogy nem tükörsima, azt mondta nem.

Azóta sem szólt soha semmiért, igaz, nem is jutok el soha olyan szintre, hogy már vészes legyen, de borostáért sosem szólt.

21L

2012. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Ugye az a helyzet, h nem tudhatod, a párodnak eleve mi tetszik. Tehát lehet h csupaszra szeded mert úgy gondolod a fiuknak ált. ez tetszik, de mivan ha a csupasz neki nem jön be? Vagyis nem azért szól h miért szőrös, hanem h miért csupasz? Persze ez izlés kérdése. Ezért ne úgy hord az intim részed ahogy meg akarsz felelni bárkinek is, hanem ahogy neked tetszik. A párod, ha szeret, úgyis olyannak fogadja el, amilyen.
2012. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!