Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vennéd ezt az sms-t?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennéd ezt az sms-t? Megsértődnél?

Figyelt kérdés

Minden nap szoktunk msn-en beszélgetni, már taliztunk is párszor, de még nem jöttünk össze. Nagyon jó kapcsolatban vagyunk egymással. Pár napja elutazott (nyaralni), és azóta minden nap küldött visszahívósa sms-t. Nem hiszem, hogy azt akarta, hogy hívjam fel, sztem csak éreztetni akarta, hogy gondolt rám, és mivel nincs pénz a mobilján, csak visszahívós smst tud küldeni. Ma visszaírtam neki, hogy "nem hívlak vissza, mert nem szeretek telefonálni:D de te is hiányzol:(". Erre nem írt vissza - azaz nem küldött visszahívós smst. Ugye ezen nem sértődött meg?! És hogy vennéd, hogy te nem is írtad, hogy hiányzok,én meg oda írom, hogy "te IS hiányzol"?

16/L


2009. aug. 5. 21:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az miért bunkó dolog, hogy megírtam neki, hogy nem szeretek telefonálni?:/
2009. aug. 5. 23:24
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ebben az SMS-ben semmi rossz. Én örülnék egy ilyennek. (Mármint, hogyha szingli lennék. Ha szingli lennék... :P)


Ne aggódj emiatt, bajdod nem lesz belőle, ha meg ezen kiakadt a srác, akkor úgyis csak a problémák lennének vele.


22/f

2009. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi:D remélem úgy van...
2009. aug. 6. 00:03
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

a nem szeretek telefonálni azt jelenti, hogy ne irj több sms-t, ne hívj fel, agyamra megy a napi sms, és hogy nekem kell hivogatnom téged


majd ha visszajött, kiderül, tényleg szeret-e

mondjuk biztos fogja rágni magát napokig, lehet, hogy elhagy

2009. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
tényleg, mi ez a visszahívós sms? kérlek hívj vissza? és akkor te felhívod?
2009. aug. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én ebből azt venném ki h nem akarja h tovább csörgessem mert zavarja és idegesitem:S


de ha hazajött irj rá msnen és legyél nagyon kedves igy visszafordithatod a folyamatot, sztem most már fél megcsörgetni....


és majd ird meg neki h nem ugy gondoltad...

2009. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már újra küldözgeti a visszahívós sms-eket, úgyhogy sztem nem sértődött meg.:) De ha hazajön, akkor rögtön tisztázni fogom vele, hogy nem úgy értettem.
2009. aug. 8. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!