Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődnél EZÉRT, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnél EZÉRT, amiért szerintem nem kellene?

Figyelt kérdés
Barátom volt a lány már jó idelye és Én többet szerettem volna tőle és megmondtam neki hogy tetszik nekem és megkérdeztem hogy lehetne-e köztünk valami! Ő nemet mondott! Én ezt elfogadtam de sajnos azóta nem foglalkozik velem mikor találkozunk szinte csak köszön! Nem értem miért csinálja ezt Én megértettem hogy nem és nem zaklatom! Ő 16/L Én 20/f
2009. aug. 12. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

még éretlen, inkább keress egy korban hozzád illő normálisabb lányt.:)

valószínűleg csak haverként tekintett rád, nem jössz be neki, ezért utasított vissza.

2009. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

"idelye"

De jól láthatóan a nyelvtankönyv nem volt barátod :))

Bocsi, de ezt nem lehetett kihagyni.


Tojd már le mit csinál!!!! Nehogy foglalkozz már egy taknyos kiskorúval!!! 20 évesen tied a világ!

2009. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
16 éves lány...
2009. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem a korkülönbséggel van a gond, sok 16 éves lány elég komoly már egy 20 éves sráchoz. egyszerűen nem jöttél be neki, mint pasi, csak mint barát és most próbál kerülni téged, nehogy félreértsd a szándékait. gyerekes kissé, de sok csaj ezt csinálja, mert nem jön be neki a pasi
2009. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aha. De ismerhetne már annyira több év alatt hogy megértem és nem értek félre semmit! És hogy tudok ugyanúgy bírátkozni vele mint eddig ezeket neki is mondtam. De leszarni nem akarom mert 1 jó barát volt eddig is deh szeretném ha meg is maradna csak Én nem bírtam hogy ne kérdezzek rá!
2009. aug. 12. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan gondolják, hogy a barátság ilyenkor hitegetés és megalázó a szerelmes félnek.
2010. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!