Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha az utcán megláttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha az utcán megláttok egy lányt aki sétál és tetszik odamentek hozzá?

Figyelt kérdés
Valamilyen szöveggel hogy megismerjétek? Vagy ehhez nincs senkinek mersze!??
2012. okt. 9. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van merszem.De ilyet nem igazán csinálok.Mondjuk busz megállóban ha szemezünk vagy valami.Tehát neki is tetszek akkor oda megyek.

Nem kell ehhez sablon szöveg.Az alkalom adja

2012. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem mersz kérdése,hanem ismeretlenhez eleve nem megyek oda mivel nem érdekel.Nagy elvárásaim amúgy sincsenek egy lánnyal kapcsolatban,nem vagyok egy szerelem kuncsorgó..

Nem

2012. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert tudom h egy lánynál sincs semmi esélyem a külsőm miatt.
2012. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, utolsó szerintem nem a külsőn múlik, neked is annyi esélyed van mint bárki másnak! :)
2012. okt. 9. 19:56
 5/13 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Nem, mert nem tudom megítélni, hogy én tetszenék-e a lánynak.
2012. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De igen, folyamatosan tapasztalom, h csak és kizárólag a külsőn múlik.
2012. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem is a külsőn múlik. A mai lányok kifejezetten a nagyvárosiak, bizony megnézik a külsőt és a ruházatot keményen. Én már nem is egy lánynál bepróbálkoztam. Egy kezemen megtudnám számolni hány lány volt illemtudó, értelmes és kedves jellemre. De ezek a lányok természetesen már foglaltak voltak és nem kamuztak, mert azóta is megvan az elérhetőségük.
2012. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyvárosiak? Hogy érted? Igen valóban megnézzük a ruházatot, mert vannak erősen ízlésficamos fiúk, Pl csőnacis fiúk, felnyalt hajúak akik még beképzeltek is mellé és sok fiú elég bunkó is a lányokkal. Én a 22 évemmel igenis megnézem hogy hogy van felöltözve, de nem a márkás cuccai érdekelnek hanem hogy mennyire igazi férfi az illető! :)
2012. okt. 9. 22:54
 9/13 anonim ***** válasza:
De ennél is jobban érdekel titeket a magasság meg az arcberendezés, amin sajnos nem tudunk változtatni!
2012. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, a magasság az valóban számít, de olyan mértékben hogy ne legyen tőlem kisebb, ha már egy 5 cm -el magasabb akkor jó. Pl ha egy nő felvesz egy magassarkút és a pasi sokkal kisebb tőle az olyan furcsa számomra.
2012. okt. 10. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!