Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekből a mondatokból milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekből a mondatokból milyen nőt képzelsz magad elé?

Figyelt kérdés

napietus válaszai különböző kérdéseknél:


"ha egy fürdőhelyen ami tele van fiatalokkal én számítok jó nőnek 29 évesen. ez így nem jól van"


"én azt kifejezetten szeretem, ha megnéznek, mert elég hiú vagyok :D"


"nő vagyok, de tanácsot tudok adni. ne legyél ilyen, miért baj, ha megnéz mást? mi a férjemmel pontozni szoktuk a népeket a strandon, ha unatkozunk :P"


"egyébként bevallotta, hogy velem sem akart eredetileg komoly kapcsolatot. teniszezem, egy klubba jártunk, nézte, ahogy játszom, és megtetszettem nek. arra gondolt, jókis csaj, hátha lehet valami (konkrétan szex)."



2012. okt. 3. 13:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

napietus egy kicsit bugyuta szerintem ... olvastam sok helyen, meg megkerestem a blogját is, hát az valami katasztrófa :-(

Egyébként ott asszem van fent róla kép is ....

2012. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Küldj már egy iwiw linket, én még nem kaptam.
2012. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
most már én is kíváncsi lettem rá...
2012. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%
van, olyan barátnőm, akire nem sokan mondank azt, hogy hú bombázó, vagy de szép.. Ő mégis annak tartja magát és én ennek örülök.. Nem jó, ha az ember folyamatosan leírja magát, csupa rosszat gondol magáról.. Arra pedig, ha férjem lenne és ilyeneket mondana, én is büszke lennék..Legalábbis szeretném, hogyha egyszer lesz férjem szépeket mondjon, gondoljon rólam.. Azt pedig sneki ne mondja, hogy a strandon nem szokott ledöbbenni, magában bírálni az emberek külsejét.. Azt, hogy szereti, ha megnézik szintén nagyon sok nőre igaz.. Talán kicsit hiú, talán többre értékeli magát, de amíg ezzel nem bánt meg másokat, addig nincs vele baj.. Én amúgy egy közepes kinézetű, olyan átlag nőt képzelek el.. Téged valószínűleg megbántott egy hozzászólásával, de nem feltétlenül ez a módja a konfliktusok rendezésének.. Az meg főleg nem, hogy nyilvánosságra hozod az adatait, képeit.. Ezzel magadat minősíted.. L/22
2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#14 Köszönjük Emese.
2012. okt. 3. 13:44
 16/32 anonim ***** válasza:
83%
Nos, tényleg nem ilyennek gondoltam... sőt! Valóban nagy a baj, ha ő számít jó nőnek a strandon... egyébként sokszor szembesülök ezzel, hogy egyesek túlértékelik magukat, főleg azért, mert adjuk alájuk a lovat. Nyilván a férjének ő a legszebb, de azért legyen már egy egészséges önkritikánk!
2012. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

"Azt, hogy szereti, ha megnézik szintén nagyon sok nőre igaz"


De nem biztos, hogy azért nézik meg őt, amiért ő szeretné...

2012. okt. 3. 13:50
 18/32 anonim ***** válasza:

"egyébként sokszor szembesülök ezzel, hogy egyesek túlértékelik magukat, főleg azért, mert adjuk alájuk a lovat. "


Alap. Elég csak bekapcsolni x fakort :D

de szépséggel is ez van, nem tehetséggel.

2012. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Itt ő adta a lovat saját maga alá.


Magának hány pontot adott?

Azt írta, hogy pontozni szokták a népeket....

2012. okt. 3. 13:56
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj.. Azt hittem, azok is válaszolhatnak, akik nem nézik le és szólják le egyből.. Legközelebb írd ki a kérdés után.. Igen, sokszor nem azért nézik meg a nőket, de akkor ennyi erővel járjon minden nő zsákban? Miért baj az, ha szeretne tetszeni másoknak, ha szereti magát? Mostanában valaki vagy modell vagy már ne is merjen magáról jót gondolni? A fogyókúra részlegben meg csodálkoznak, mikor 10 éves kislányok akarnak fogyózni.. Mindegy.. Bocs, hogy véleményt írtam. További jó kibeszélést. L/22
2012. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!