Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mi a fiu ideál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi a fiu ideál?

Figyelt kérdés
Sok dicsero szot kapok a kulsomre minden felol (velem egykoru lanyoktol is..) De vhogy sosem tudok baratnot szerezni egyebkent en is non szeretek a tukorben allni konditerembe jarni es sokat toltok a haj beallitassal lehet gogosen hangzik de sokszor elojon egy kis ego.De a lanyok vhogy nem jonnek vhogy nincsen baratnom nem tudom miert :-\ varom a segitsegeket koszonom 16/F (a csajoknak a pawak tetszenek?)
2012. okt. 1. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én vágom mi van,én is ilyen vagyok. Te menthetetlenül és reménytelenül szerelmes vagy önmagadba.:))

A csajok ugyan buknak a magunkfajta pökhendi alakokra,de ezt nem szeretik beismerni. Sztem vegyél vissza egy kicsit az egódból,és próbálj meg őszinte lenni azzal a lánnyal,akit szeretnél. Én most ezt fogom megpróbálni,mert az önimádat ugyan jó dolog,de nem a boldogság forrása.:/

2012. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barna haj, barnás bőr, barna szem, ez az ideálom, de valahogy sosem azt választom végül, mert nem ez lesz a legdöntőbb.. egyébként tisztában vagy a "páwa" szó jelentésével?
2012. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.koszonom a valaszt a:-) 2.A pawa sracok azok a beszari gatya torna cipo es vegulis nem rossz az oltozkodes deeeee ilyenkis vekony nyuzger sracok akikbe nem toom mi a joo es meg is be jon a csajoknak na ez hogy van :O
2012. okt. 1. 23:03
 4/11 A kérdező kommentje:
De a konkret kerdes az h a lanyoknak mi az ideal (milyen fiuk tetszenek nekik)
2012. okt. 1. 23:09
 5/11 anonim ***** válasza:
jó, de én válaszoltam a kérdésedre is. :) Egyébként a páwa egy mozaikszó: Pólus Árkád Westend Aréna.. divat és pénzes gyerek szóval érted.. :D És nem néznek ki rosszul, de túl fiatalok a 20évesek már nem nagyon öltöznek így..
2012. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az pl. nagyon vonzó tud lenni, ha egy pasi tud normálisan írni...

amúgy legyen nálam magasabb (180+), szakállas/borostás, hosszabb hajú... ez már egy jó kiindulópont. persze ehhez jön a jó stílus, zenekaros/fekete pólók,(kockás) ingek stb...

[link]

[link]

valami ilyesmik :)

persze én már idősebb vagyok, a hozzád illő (14-15 éves) lányoknak biztos más jön be..

18L

2012. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom en is lehet h amugy jol nezek ki de a csajoknak nem az ilyen pasik jonnek be.
2012. okt. 1. 23:39
 8/11 anonim ***** válasza:

amúgy nincs olyan, hogy 'a csajoknak ez jön be'... minden lánynak más tetszik. most pl. nekem az tetszik amit leírtam (+ linkeltem) más meg erre azt mondja, hogy undorító pl. a szakáll és neki nem kéne szőrös pasi...

olyan lány is van akinek te tetszel

2012. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszt
2012. okt. 1. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy, barna szemek; kopasz, esetleg par milimeteres sötet haj; 185+ magas; izmos, am nem kigyurt; szeles vallak; erös karok; ször mertekkel; arcszörzet; elegans de laza öltözet (kerülve a lila es narancssarga szineket, a vilagos zoknit, stb., egeszseges es szep fogak, öszinte mosolya, a hangot pedig hallani kell.
2012. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!