Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a rajz tanárom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dany22 kérdése:

Tetszik a rajz tanárom nagyon és ma bevalottam neki. Mit tegyek ezután?

Figyelt kérdés

nos 22éves vagyok a tanár 28-30körül de nagyon édes aranyos :) van egy kislanya cuki nagyon.Férj nincs rég ota neki.

Facebookon nemrég elkeztem neki iralni,hgy aranyos nagyon a kislanya is meg ö is meg hassonló dolgokat.Céloztam rá,hogy többe nézem mind a tanárom.Nos aza büdös helyzet van,hogy pénteken van orank vele és nem merek suliba menni :D

arra gondoltam,hogy kitalalom,hogy valaki feltörte a fiokom :P vagy mit tegyek? :)


2012. szept. 25. 23:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
23:59 ezt megfontolom :) köszönöm nagyon köszi :)
2012. szept. 26. 00:00
 12/27 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, annyiban pontosítanám, hogy tökös legyél és ne tokos.
2012. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Elküldted neki, aztán gyorsan letiltottad. Hát bazzeg, mekkora egy balfék vagy...
2012. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
00:01 tudom,hogy az vagyok de ezzel a szöveget ö elfogja olvasni vagy már elolvasta :S
2012. szept. 26. 00:02
 15/27 anonim ***** válasza:
Ha mégis lépnél valamit, akkor írd meg privátban, hogy hogyan alakult a dolog. Erre kíváncsi vagyok. :-D
2012. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy korrekt nő, akkor a többiek előtt teljesen úgy fog viselkedni, mintha nem történt volna semmi. De az is 100%-hogy rá fog kérdezni erre a dologra. Az hogy törölted fb-ről, az egy oltári nagy hiba volt. Mi van ha azóta írt neked üzenetet. Meg egyébként is, írkálsz neki, aztán pedig törölöd, ez nem éppen érett, komoly gondolkozásra vall.


De amíg a tanítvány vagy, addig amúgy sem lehet köztetek semmi, hiába vagy több mint 18. Esetleg titokban... De még az is valószínűtlen, mert az iskolában sem nézik jó szemmel a tanár diák kapcsolatot.


Ezt onnan tudom, hogy én a matektanárnővel voltam jóba.

2012. szept. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Felnott ferfi vagy te nyamnyula. Ne nyomulj ra vsak zartsd a frontot. Nem fog semmit tenni beled. Csak lazan.
2012. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

00:03 igérem meg irom!!

valóban hiba volt letiltani csak beparáztam megijedtem :D XD egyébként komoly gondolkodásu vagyok csak most odabent elmentek othonról :D :)


AAKOR LEGYEK KOMOLY?ÁLJAK ELÉ ÉS VALJAK NEKI SZERELMET?VÉGÜL IS VAGY IGENT VAGY NEMET VAGY POFONT VAGY PUSZIT KAPHATOK :D

2012. szept. 26. 00:07
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

figyelj.. döntsd el mit akarsz

ha tetszik neked talán még lenne is eséllyed, de akkor ne találj ki neki habi szöveget mert akkor ugy gondolja majd hogy gyerekes vagy és esélyedsem lessz.

és ha találkoztok? akkor mivan? húzd ki magad! szedd össze az önbizalmad, mi lehet a legroszabb ami történik? max mosolyog rajta eggyet ennyi.. mindent bele haversrác:33

2012. szept. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
00:20 köszi és péntek este irok,hogy mi történt. Köszi mindenkinek! :)
2012. szept. 26. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!