Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a rajz tanárom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dany22 kérdése:

Tetszik a rajz tanárom nagyon és ma bevalottam neki. Mit tegyek ezután?

Figyelt kérdés

nos 22éves vagyok a tanár 28-30körül de nagyon édes aranyos :) van egy kislanya cuki nagyon.Férj nincs rég ota neki.

Facebookon nemrég elkeztem neki iralni,hgy aranyos nagyon a kislanya is meg ö is meg hassonló dolgokat.Céloztam rá,hogy többe nézem mind a tanárom.Nos aza büdös helyzet van,hogy pénteken van orank vele és nem merek suliba menni :D

arra gondoltam,hogy kitalalom,hogy valaki feltörte a fiokom :P vagy mit tegyek? :)


2012. szept. 25. 23:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Feltoros szoveget ne... :D Legy ugyanolyan tokos, mint neten.
2012. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Vállald a felelősséget a tettedért! Pénteken legyél nagy gyerek, ne a gép előtt...
2012. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár ne hátrálj meg szerintem.
2012. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Talán kérdezd meg, hogy ő mit gondol rólad, talán még lehet is valami. De ha már bevallottad neki legyen benned annyi hogy emelt fejjel végig csinálod, még akkor is ha visszautasít. Vagy azt tervezed hogy többet nem is mész suliba? :P
2012. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

jó de neten is más meg élöben is!!!

mikor már elküldtem megbántam :s de nagyon!! :S :(

2012. szept. 25. 23:54
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutottál addig, hogy bevallod, akkor azt is tudod kellene, hogy hogyan tovább...
2012. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Ne legy nyul....!!!!!! Csak lazan!
2012. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
tipikus! neten meg csürhében hatalmas a pofátok, élőben egyedül meg be vagytok szarva! nem csodálkoznék, ha ha egy kis taknyos h.lyegyereknek nézne a tanárod :DDD
2012. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok letolást igazatok van egy gyáva nyúl vagyok!!!!

de megbántam :D :) hirtelen mikor irtam neki elfeledtem mindent :) egyébként tiltottam fészről is :)

tudom,hogy nehéz lesz mert csak tanárom de nagyon félek :S kirugnak vagy valami :S

2012. szept. 25. 23:58
 10/27 anonim ***** válasza:

Most kellene pedig igazán rákapcsolni.

Próbáld elkapni a tekintetét óra közben, eressz meg egy mosolyt. Az a nő már soha nem fog rád úgy nézni mint a többi diákra, még akkor is, ha elutasít, vagy ha úgy tesz, mintha semmi sem történt volna.

2012. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!