Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire fontos a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a szex? Vagy miért kérnek ilyen gusztustalan módon tanácsokat?

Figyelt kérdés
De komolyan...Jó persze, szeretnének tanácsot kérni emberektől.De miért így megfogalmazva? Hányingert kapok attól, hogy folyton jönnek itt a "punci, a kuki, a leszoptam a faszim, kinyaltam a nőmet," kifejezésekkel. Nem lehet ezt kulturált módon megfogalmazni? Alig van már olyan kérdés, ahol igaz szerelemre kérnek segítséget. Mindenhol a szopás, nyalás, seggbe...Ennyi primitív ember van itt? Ha nem életbevágóan fontos, akkor miért nem lehet az a magánügye egy embernek, hogy hol, mit, kivel csinál?
2009. aug. 1. 21:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Na, legalább megválaszoltátok a kérdésemet:D Nekem azzal van problémám, mikor ocsmányul kifejezve írják le a kérdésüket, nem azzal, hogy a szex kategóriában kérdezgetnek. Nem gondoltam, hogy ilyen provokatív lesz a kérdésem:) Amúgy köszi a válaszokat:D
2009. szept. 26. 10:12
 22/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem gondoltam volna, hogy ezt a rovatot ilyen álszent konzervatív emberek is olvasgatják. Tudod mi, akik itt próbálunk segíteni egymásnak a tapasztalatainkkal, nem fogjuk a punci vagy kuki helyett azt írni, hogy vagina vagy pénisz. Ahogy a szopás helyett sem írjuk azt, hogy orálisan kielégítettem. Ha téged ez ennyire zavar, jobb, ha becsukod a szemecskédet és elnavigálsz erről a rovatról. Azért kíváncsi lennék, hogy volt-e már részed jó szexben, vagy egyáltalán szexben. Lehet, hogy akkor nem így állnál hozzá a témához.
2009. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A szókincs ma ez, és vsz marad is.

Az élet sok más területe sem lett szebb a filmszínház, burgonya, gyógyszertár és csuklós famérce szavaktól :)

2009. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egyéni szocc probléma. Mindenki ezen az oldalon azt ír amit akar. Ha nem tetszik a moderátornak akkor törlik ennyi.
2010. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a "punci" és "kuki" szavakkal semmi gond nincs, ami alpárian hangzik, az a "p*na", "f*sz", "p*cs", "f*rok", stb. Egyébként szerintem is furcsa ez a "leszoptam a pasim"/"kinyaltam a csajom" stílus, de gyakorlatilag másképp nem nagyon lehet kifejezni ezeket a dolgokat... Vagyis éppenséggel ki lehetne, de azt nem mindenki értené meg.
2010. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom... szerintem is szörnyen undoritó... nem a szex, hanem ahogyan fogalmaznak nekem is hányingerem van: orál, szopás, nyalás ... nah b*zdmeg nem birom többé erre a kategóriára sztem rá se nézek!!
2013. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!