Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire fontos a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a szex? Vagy miért kérnek ilyen gusztustalan módon tanácsokat?

Figyelt kérdés
De komolyan...Jó persze, szeretnének tanácsot kérni emberektől.De miért így megfogalmazva? Hányingert kapok attól, hogy folyton jönnek itt a "punci, a kuki, a leszoptam a faszim, kinyaltam a nőmet," kifejezésekkel. Nem lehet ezt kulturált módon megfogalmazni? Alig van már olyan kérdés, ahol igaz szerelemre kérnek segítséget. Mindenhol a szopás, nyalás, seggbe...Ennyi primitív ember van itt? Ha nem életbevágóan fontos, akkor miért nem lehet az a magánügye egy embernek, hogy hol, mit, kivel csinál?
2009. aug. 1. 21:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
na figyelj elöször is 2009 et irunk, másodszor is, ne zavarjon téged az hogy más mit ir, ha nem tetszik neked valami, akkor nem kell erre az oldalra fel jönni, nem kötelező, harmadszor is, ha olyan müveltnek érzed magadat akkor menny el tanárnak dolgozni, negyedszer semmi közöd ahoz hogy más hogy beszél, ez az oldal nem erről szól hogy minél müveltebbek legyünk, erről ennyit, szia
2009. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát az tény, hogy nem a művelődésről szól ez az oldal, erre Te vagy a jó példa előttem szóló.... de biztos van olyan rovat, ahol megteheted, pl. a helyesírást is megtanulhatnád, ha már egyszer leszólsz valakit. Egyébként igaza van annyiban a kérdezőnek, hogy szalonképesebb szavakkal is meg lehetne fogalmazni a kérdéseket, de ehhez szükségeltetik némi kulturáltság is.
2009. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%

Nemértem, a punci, kuki, pénisz..teljesen normális szavak.

Én nem gondolom hogy itt mindenkinek ragaszkodni kellene az erkölcsi normákhoz, és azis nagyon tág fogalom.Nemhiszem hogy gond van azzal ha valaki nevén nevezi a dolgokat pl.: szopás, nyalás.Bár hozzáteszem néha valóban a jóilés határát súrolják az írott megnyilvánulások.Pl.:faszozás, pinázás.

2009. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%
Kit érdekelnek az erkölcsök és a kultúra? Mert engem nem, sőt, a punci jobban érdekel, hogy őszinte legyek.
2009. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%

a szerelemre nemlehet tanácsot kérni, ugyanis a szerelem azegy fogalom. mindenki másképp éli meg, és látatlanban nemlehet 1 idegen ember szerelméről tanácsot adni. ezt mindenkinek magának kell érezni. talán ezért van kevesebb kérdés ebből a témából.

másszor pedig, egy kapcsolatban szoktak puncit nyalni, és leorálozni a péniszt. igaz meglehet ezt szebben is fogalmazni, nemkell aztzírni h leszoptam a f@szt, bár eztígy ennyire nemis nagyon szokták kiírni. naszóval, ilyeneket szoktak csinálni kapcsolatban az emberek. és mivel ezek nagyrészt tényeken alapulnak, ezekben vannak tapasztaltak, és tapasztalatlanabb emberek, ezért ebben lehet segítséget kérni egymástól. ennyi.

2009. aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van, de szerintem a punci és kuki szavakkal semmi baj! A csúnyább szavak, már inkább bunkó stílust tükröznek! Ki sem írom, mire gondolok! Fiú vagyok!
2009. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves vagy kérdező? Amúgy sztem nincse semmi rossz abban ha vki szexuális kérdésekben kér tanácsot másoktól,és sztem azzal sincs semmi baj ha nevén nevezik a dolgokat.Csak úgy tudjuk/tudják hogy mit is akar az illető ha kimondja egyértelműen.A rébuszokban megfogalmazott kérdéseket sose értik és nem lehet úgy tanácsot adni.Amúgy én is találtam már itt hasznosnak bizonyult tippeket...
2009. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hogy hány éves vagyok? 21. Bár nem tudom, ez miért lényeges. Esetleg, aki már fel van háborodva ettől a sok primitív, műveletlen embertől, az biztos csak valami prűd, konzervatív ember lehet? Elég szomorú, hogy mostanában egymást védik a kulturálatlan személyek..
2009. aug. 2. 15:47
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem hogy ez kultúrálatlanság lenne.Ez szimpla kíváncsiság ami itt zajlik. Különben se ismersz minket,nem kéne ítélkezni meg általánosítani.Ha vki kíváncsi vmire és egyértelműen leírja hogy mire,az nem értem miért kultúrálatlan...Azt már csak zárójelbe jegyzem meg,hogy én pl személyszerint sose úgy fogalmazok ahogy te azt a kérdésedbe megfogalmaztad.Nem értem miért lennék kultúrálatlan ezért...
2009. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Egyet értek az előttem szólókkal. Másrészt pedig, ha ennyire zavar, akkor ne olvasgasd a szexrovatot, és akkor a finom kis lelked sem fog sérülni ettől a söpredék, senny néptől:D:D:D Azért jót mulattam rajtad!
2009. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!