Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért utáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért utáljátok annyira a házi munkát?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok,van egy pici garzon lakásom Budapesten,az elmult 10 évben jo pár lány volt már nálam,de eddig mindenki utálta a házi munkát,még a saját tányérját,poharát se mosta el,akkor se ,ha több napra volt nálam,persze volt egy barátnőm több hónapig is,aki közölte amikor az ebédet én föztem,hogy ö bizony nem mosogat..árt a körmének !hol lehet rendes -házias lányokat találni,nem kivánom,hogy állandóan a konyhában legyen,de valamit legalább igyekezzen megcsinálni egy ilyen pici lakásban..

nem cseléd kellene,de talán a saját holmiját rendben tarthatná..!



2012. szept. 21. 19:32
1 2
 11/19 lila nyuszi ***** válasza:

Mert házimunka. Pici lakásban a legnehezebb rendet tartani. Sokkal könnyebb egy nagyobban, ott általában van mosogatógép, jobban ki lehet használni a helyet, nem baj annyira ha nem csinálok meg azonnal valamit mert nincs kedvem.

Nekem lenne pasim nem várnám el, hogy mindent azonnal elrakjon. Gyűljön szépen aztán közösen elpakolunk amikor kedvünk van.


21/N

2012. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én szeretem a rendet, takarítok és főzök is.

Szóval vannak kivételek. :)


23/N

2012. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 vagged válasza:
Azért mert utána mindig ki kell mosnom a ku*rvás takarítónő jelmezemet.
2012. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én szeretek háziasszonyoskodni:D néha túlzásba is viszem, de ez van:D sokan nem bírják a dolgot:D 21/L
2012. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 MadameViciouse ***** válasza:

"Régen szégyen volt ha a nő nem takarított"

Na ja,mert szültek 4-5 gyereket és nem volt a legtöbbnek munkája,így a házimunka nyilván rájuk maradt meg a gyereknevelés.

Ma már a nők is dolgoznak és a házimunkát,sőt továbbmegyek még a gyereknevelést is meg kell osztani.

Sokszor ezzel a kijelentéssel,hogy a házimunka a nők dolga a pasi hazajön és sörözik a tv előtt.A nő lehúz 8órát melóba,kitakarít,foglalkozik a gyerekkel és visz a pasinak

még egy sört.

Ha meg mondjuk felvisz egy férfi és eszek nála,iszok nála megkérdezem hol moshatom el a cuccom stb,de azért nem esne jól,ha nem lenne olyan kedves és inkább befogja a vendéget,hogy mosogasson el.

Más ha már otthon érzem magam,jártas vagyok,akkor nyilván elmosom.

2012. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 TheHutyutyu ***** válasza:

Mert többségének büdös a munka és ezért inkább szanaszéjjel k...atják magukat azért :D :D

TheHutyutyu voltam sziasztok!! :D

2012. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amikor csak 1-2 napot töltök egy srácnál, sose engedi, hogy én mosogassak meg hasonlók. Mielőtt odamegyek kitakarít, rendet rak, és amíg ott vagyok próbál lovagias lenni, és kiszolgálni kicsit, szerintem ez elég aranyos gesztus, egy kapcsolat elején, ha elmegy hozzád, ez nem hiszem, hogy olyan gáz... Bár hozzátenném, már konkrétan elkezdtem a mosogatást, és még úgyis leállított, hogy nehogy már itt dolgozzak... na mind1 ilyenek is vannak, lehet eddig azok a lányok is ilyen srácnál fordultak meg korábban, akik nálad voltak.

Egyébként egy kapcsolaton belül pedig mindkét félnek megvannak a feladatai, mindenki csinál valami házimunkát, az arányokat mindenki ki tudja tapasztalni, de ez már más kérdés, nem oda tartozik, hogy egyszer elmegy hozzád, és házimunkát végezzen...

2012. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kedves Madame !

nem általánositottam,csak a saját esetemet irtam le ! semmi sértő nem volt abban senkire nézve se !nem szidtam a lányokat általában,olvasd el mégegyszer a szöveget !azt kérdezte,hol vannak a rendes lányok ?ha te az vagy OK ! akinek nem inge ne vegye magára !! miért problémázol feleslegesen ?

2012. szept. 22. 14:16
 19/19 anonim ***** válasza:

szóval, vendégségben van nálad a leányzó, és még ott is ő takarítson. hát remek. amikor te vagy őnáluk, akkor el szoktál mosogatni magad után? fogadjunk, hogy nem.


egyébként meg, a férfi főzésről a tapasztalat: férfi főz=az összes létező edényt fel kell használni, hatalmas nagy felfordulás, utána romeltakarítás órákig. hát kösz, én se örülnék neki, ha a pasival együtt töltött idő is a robotolásról szólna. elég nekem itthon.

2012. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!