Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért utáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért utáljátok annyira a házi munkát?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok,van egy pici garzon lakásom Budapesten,az elmult 10 évben jo pár lány volt már nálam,de eddig mindenki utálta a házi munkát,még a saját tányérját,poharát se mosta el,akkor se ,ha több napra volt nálam,persze volt egy barátnőm több hónapig is,aki közölte amikor az ebédet én föztem,hogy ö bizony nem mosogat..árt a körmének !hol lehet rendes -házias lányokat találni,nem kivánom,hogy állandóan a konyhában legyen,de valamit legalább igyekezzen megcsinálni egy ilyen pici lakásban..

nem cseléd kellene,de talán a saját holmiját rendben tarthatná..!



2012. szept. 21. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én nem tagadom meg a házimunkát, mert szeretem a tisztaságot. Egyeseknek pedig a f@szon jár csak az eszük:DDD

21/L

2012. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 MadameViciouse ***** válasza:

Általánosíts nyugodtan,nem gáz!-.-

Szakácsnak tanulok és eszméletlenül sokat mosogattam,törölgettem,főztem meg minden egyéb,ha csak a mmai napot vesszük az ultra és hipó szétáztatta az agyonvagdosott kezemet,az égésekről nem is beszélve.

Hazajövök ,itthon kitakarítok,megcsinálom a házimunkát,főzök ha kell,sétálok a kutyákkal este pedig tornázok.

Csináld utánam!:P

Kikérem "magunknak"!

2012. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hat en pl. nem azt mondom, hogy ez a hobbim, de en sajat lakasom is tisztan tartom, nemhogy a paromnal ne szedjek ossze magam utan.
2012. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21/L Ott a pont! Azért mert mostanában az a divat hogy hű de poén hogy füstöl, de valamit elrakni...áááááááá, hát az még ártana a drágalátos kicicomázott körmének! Ma már nagyon ritka egy olyan lány, aki nem ilyen....de reméljük ez is csak egy múló divat a mostani lányoknál, és el fog múlni.
2012. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2/4 Nehogy azt hidd hogy mindenki olyan mint te..
2012. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 TOMAtm ***** válasza:
kérdező:-hasonló lányok fordultak meg nálam szépszámmal.a főzés se megy nekik,ha jót akarok enni főzök magamra,nem bonyolult.nade mosogatni én sem szeretek ezért vettem egy 'örökgaranciás' mosogatógépet,csak tabi kell bele meg néha kitakarítani a szűrőjét.
2012. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Most komolyan meghívtad magadhoz a lányokat és elvártad volna, hogy házimunkázzon? Szóval ott voltak pár napig, és már ki kéne pucolni a házat???
2012. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Régen az volt a szégyen ha a nöö nem tudott fözni takaritani. Most ha egy pasi ilyet kér akkor lenézi a nőket pedig eben semmi lenéző nincs. De változik a világ.
2012. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha vendégségben vannak nálad, nem az ő dolguk főzni-mosogatni, még maguk után sem.
2012. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amiért a pasik is. :))
2012. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!