Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok a fiúktól, hogy borotválják a nemi szervüket?

Figyelt kérdés
Én elvárom a lányoktól, hogy teljesen csupaszra legyen borotválva a puncijuk.
2009. júl. 31. 22:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
35%

én nem várom el a barátomtól,hogy borotválja..gusztustalanok a meztelen csigák:S:S

utolsó:

és a barátnőd mit szól hozzá,hogy kötelezed arra,hogy 2 naponta szedje? ezek után megmaradt melletted? jó nagy paraszt lehetsz te is..

2009. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
46%

07:13

helyesen:

I think, therefore I am.

Nem ártana egy-két angol lecke.


És nem igénytelenség. A média belesulykolja a buta kis fejekbe, hogy igénytelen, aki telt, vagy aki szőrös, vagy épp nem festi magát.

Minden nap fürdök, szedem a lábam, bikinivonalam, hónaljam, de több nekem nem kell.

Szerintem a sző igenis lehet vonzó, és igenis szereted a másikat, úgy ahogy van. Milyen szerelem, milyen kapcsolat az, ahol undorodsz a partnered bármilyen részétől?!

Aki akarja, borotválja, hajrá, nem sokáig lesz még ez divat, és akkor majd fújolhatsz: fúj, csupasz, én elvárom a barátnőmtől, hogy ne legyen csupasz.

2009. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
07:13-as vok,igen megmaradt,mert tudja ilyen vok,de én is kurv.ra figyelek magamra jobban mint egy lány,és nem vagyok paraszt.Csak vannak elvárásaim,ennyi.
2009. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!