Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok a fiúktól, hogy borotválják a nemi szervüket?

Figyelt kérdés
Én elvárom a lányoktól, hogy teljesen csupaszra legyen borotválva a puncijuk.
2009. júl. 31. 22:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%
Amíg nem borotváltam, addig rövidre vágtam. Nekem így volt jó komfortérzetem. Csak megkérdezném azoktól, akik szerint nem véletlenül nőtt oda, ahol van: a hónaljadon milyen gombától véd?
2009. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Én eggyáltalán nem várom el senkitől se, hogy borotválja!

1. Az ő dolga, hogy mit csinál vele.

2. Ez a természetes.

Amikor nem borotváltam senki se mondta, hogy na légyszi borotváld már le vagy valami hasonló! Magam döntöttem így. Más ugyse szólhatott volna bele. Szóval egyszerűen az ő dolguk, hogy mit csinálak a nemi szervükkel. =)

2009. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem feltétlenül kell egy férfinak borotválnia odalent. Szerintem bőven elég a fazonra igazítás, hiszen a férfi a szőrzettől férfi...
2009. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
83%

Nekem eszembe se jutott a férjemtől kérni hogy borotválja vagy vágja fazonra. Olyan magától értetődő mindkettőnknek, hogy ahogy vagyunk, úgy természetes, mint ahogy a szexben is pusztán az ösztöneinkre hagyatkoztunk, és működött.

Én szeretem, hogy szőrös. Azt is szeretem, hogy mellkasa meg a lába szőrös, olyan finoman simogat.

2009. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%
Én gyantáztatom, de azért ezt nem várom el egy pasitól :D De a borotválást sem. Eddig egyik partnerem sem volt csupasz, és csak nagy ritkán került szőr a számba, azt meg kivettem, és kész, nem lett tőle semmi bajom. Egy férfinek legyen olyan a szőrzete, amilyennel a természet megáldotta ;)
2009. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
35%
neeeem!!!!! tilos a leborotvalas! esetleg rovidites! ha levan vagva akk az szur mikozben szeretkezunk!es ez ugyanigy forditva is. en is csakh roviditem a sajatom! szeretkezes kozben ennekem ne szurja v surolja semmi a p*****at! :-D
2009. aug. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%
(elozo valasz iroja)es igen,igy szorosen a higenikusab! am a honajszor az azert van h folfogja az izzadsagot,es a ferfiaknak pont jol jon h nem foljik vegig a majicajukon vagyis az oldalukon az izzadsag...
2009. aug. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljból mindenképpen ki kell borotválni férfiaknak és nőknek is. De a nemiszerv borotválását nem várom el senkitől. Ne legyen dzsungel,ugyhog fazonigazítás nem árt, tisztaság a lényeg. A csupaszság nem vonzó számomra.
2009. aug. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
64%
Mi ez a sok kopaszcsiga itt... :-( egy volt munkatársam férfi létére még a seggét is borotválta (BELÜL IS!), hogy még a fingás is jobb legyen. Hát szerintem egy férfinél ennél szánalmasabb dolog nincs a világon. Haladó gondolkodásúnak vélem magam, de szerintem egy nő úgy szexi, ahogyan van, ahogyan a természet megteremtette. Jó igaz, folyókat is terelt már el az emberiség, de számomra kényes kérdés ez. Egyszer-kétszer kipróbáltuk, hogy milyen csupaszon, hát mit mondjak... nekem gáz.
2009. aug. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
48%
Ez a "nem véletlenül van ott"ezt hagyjátok már nagyon rossz,ez csak kifogás,hogy miér legyetek igénytelenek,.igenis borotválja egy lány is és fiú is,én speciel mondtam a csajnak,hogy teljesen legyen csupasz,még borostát se tűrök meg,így neki kétnaponta kell szednie.A szőr gusztustalan,ilyen erővel ne is öltözködj,mert hát nem úgy születtél meg ne fürödj mert az természetes,kicsit előbb gondolkodni."I think,so I live".
2009. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!