Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok a fiúktól, hogy borotválják a nemi szervüket?

Figyelt kérdés
Én elvárom a lányoktól, hogy teljesen csupaszra legyen borotválva a puncijuk.
2009. júl. 31. 22:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

01:19

ostobaság, pont, hogy higénikusabb a szőrzet

szívesen dobálózik mindenki ezzel a szóval,de tudod egyátalán mit jelent?

a borotválás egy divat, nekem nincsen gondom vele, csak én nem csinálom

de ne süssük már rá, hogy egészséges, mert nem az!

2009. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
11:36 Gondolj bele, ha egy nőnek megvan a mesije. Nem sokkal tisztább érzés, ha csak kifolyik a vér a betétre, vagy akár más és nem ragad rá a szőrre? Ez olyan, mint a hónaljszőrtelenítés. Az sem rossz illatú, ha nem tapad a szőrre az izzadság. A leglényegesebb: téged nem zavar francia közben a szádba kerülő szőrszál? Engem igen.
2009. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

el.

volt hogy szőrösen elégítettem ki orálisan és nagyon nem tetszett. szóval borotválja csak le :)

2009. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

13:15

higéniáról van szó, és nem pedig kényelemről

nekem aztán tök mindegy ki mikor borortválja, de a higénia nem egyenlő az esztétikával

nekem ne állítsa senki, hogy egészségesebb a borotvált, mert nem az.

nagyobb a fertőzésveszély (úgy általánosságban, most nem kérem a kommenteket, hogy x éve boroválom, és még nem volt hüvelygombám etc.)

2009. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én is higiéniáról írtam az előbb. A szőrre minden rátapad és bűzlik. Neked ez higiénikus? Ne mondd, hogy minden betétcserekor megmosakszol! Egyébként abszulút minimális a fertőzésveszély, hiszen mindenki a saját borotváját használja.
2009. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
78%

17:21

Ha normálisan használod a betétet illetve tampont, semmi nem fog sehova tapadni.

Fertőzésveszély pont azért áll fenn, mert a bacik, gombák könnyebben bejutnak a hüvelyedbe, semmi nincs ami megvédje. Szerinted miért nő ott szőr? Poénból?

Védelem, amivel a természet látott el.

Nekem egyátalán nem kényelmetlen, szeretem így magam. Ha valakinek jobb csupaszon, hajrá, nem érint meg. Csak ne húzza rá, hogy az a helyes, illetve, hogy sokkal higénikusabb, egy fenét. Kérdezz meg egy nőgyógyászt, az tud mesélni.

2009. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdeztem. Csak ajánlani tudja. De nem azt mondtam, hogy ez mindenkire kötelező.Te döntöd el, hogy mit akarsz. NEKEM így sokkal tisztábbnak tűnik minden. Neked meg jó szőrszálkeresgélést!
2009. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg van..mensztruáciokor pl..engem rettentően iritált..ezért is kezdtem el borotválni és már évekota folyamatosan eszt teszem!
2009. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%
Ez a borotválás kb 10-15 éve divat. Szerintetek régen mindenki büdös volt? Senki nem borotválta. A szőr nem véletlenül van ott, véd a baktériumok és a gombás fertőzések ellen. A nőgyógyászom szerint sokkal több a gombás megbetegedés, amióta csupaszra borotválás van. Egyébként a szőrös felületnek sem szabad ápolatlannak, büdösnek lenni és ugyanúgy a csupasz is lehet büdös, ha nem mossák rendesen. Én inkább a fazonírozottnak vagyok a híve mind nőknél, mind férfiaknál. Elvárni pedig nem szabad senkitől semmit, azt talán mindenki maga döntse el, hogy mit szeretne és ne azért hogy mások elvárásának megfeleljen.
2009. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
22%
egy pasitól elvárás,hogy borotválja le akárhol is van a szőr a pénisz közelében undorítő ha nincs borotválva. gusztustalan
2009. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!