Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normálsi dolog?

Figyelt kérdés
van egy húgom ő 16 neki van egy barátnője ő is 16 és valamelyik nap sikoltozást hallottam és résnyire ki nyitottam az ajtót és a húgom a barátnője pina szőrét.. szemöldök csipeszel szedte.....ez normális dolog(?)
2012. szept. 17. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
"Ez normálsi dolog". Én is nagyon szivesen szedegetném.
2012. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
normális elírtam...-.- bele ne halj
2012. szept. 17. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Normálisnak semmiképp sem normális...de próbáld ki és meglátod mennyire nem az :D Mondjuk egy haveroddal :D esetleg be is fonhatjátok egymásnak fazonra végeredményt...satöbbi...
2012. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én is lány vagyok....:"D

de hát én nem szívesen próbálnám ki:|

2012. szept. 17. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem normális szemöldök csipesszel szedegetni. Inkább menjenek el kozmetikushoz, aztán legyantázza az egészet és még sikoltozni sem fognak.

Egyébként meg, ha arra célzol hogy két csaj egymás puncijánál turkál, számomra semmi különös nincs benne. Lányok között ennyi bőven belefér.

15L

2012. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gondolkodtam azon hogy szólok anyának....de akkor biztos eltiltaná őket egymástól..
2012. szept. 17. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Te is lány vagy, és vtál 16 is, szted nóóórmááális?!


"Inkább menjenek el kozmetikushoz, aztán legyantázza az egészet és még sikoltozni sem fognak."

Csak üvölteni...

2012. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
beszélnék vele de akkor emg kiverné a hisztit..szerintem elmondom anyának.
2012. szept. 17. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:

19:48-nak

Persze, ha rosszul csinálják... amúgy semmivel sem vészesebb, mint egy lábgyanta.


Kérdező:

Ne árulkodj!

2012. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!