Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti hány évesen jöttetek rá hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
nem lehetne a kérdést figyelni?
2012. szept. 16. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem divat a melegség, csak jobban fel merik vállalni az emberek, meg fejlődik a technika ez egy anonim oldal kész. Én 15 évesen mellesleg, vagyis 4 éve.
2012. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Édes istenem mi a jó pikuláért kell a melegeket állandóan piszkálni? Az rendjén van hogy ezt nem találjuk normálisnak és egyesek undorítónak természetellenesnek találják, de nem hiszem hogy ilyen szemétnek kéne lenni velük. Ugyanúgy emberek mint mi, csak mások egy kicsit. Egyébként saját magatokat minősítitek ezzel a hozzáállással. -,-


18/L

2012. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

én sajnálom szegényeket, nem tehetnek róla, de hibának tartom h nem akarnak megváltozni.

viszont az első válaszokat eléggé elítélem. most honnan tudják egyáltalán h a kérdező miért tette fel a kérdést? lehet csak kiváncsi lenne rá. idekattintotttam, mert engem is érdekelne, erre az idióta gyűlölettől fröcsögő válaszokat kell olvasni, velük több a baj, az biztos, mint a melegekkel.


amúgy sokan nem jönnek rá tudtommal azonnal. valaki sokáig nem jön rá, évekig.

2012. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%
14- 15 körül
2012. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
6 évvel ezelőtt, akkor 16 voltam.
2012. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 .schwulbini. ***** válasza:
88%
kb 15-6.. 3 éve volt
2012. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
12-13 évesen
2012. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!