Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnánk meg? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnánk meg? Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
A gondom az hogy,van egy 3 éves húgom.És ha itt van a barátom..hát tőle nem igazán tudunk kettesben lenni,(sajnos csak harmonika ajtóm van,be csukom de akkor is bejön:() Viszont hiába van el víve,akkor is visszajön...nem akarnánk éppenséggel nagy dolgokat csinálni,csak értitek ugye?Csak egy kicsit egyedül lenni.Hozzájuk nem akarok mindig menni,meg most bakim véget nem is mehetek semerre így ő jön hozzám,csak éppenséggel így nehéz megoldani?Nem tudom mit lehetne tenni.Minden ötletet meghallgatok:)
2009. júl. 28. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:

menjetek hozzá. vagy bujocskázzatok, és mond meg a hugod-nak hogy addig nem jöhet elő, amíg meg nem találjátok... így elég sok időtök lesz.


ops 3 éves. hát akkor játszatok vele, és amikor anyu vigyáz rá akkor találkozatok a barátoddal.

2009. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fárasszátok le vmi játékkal amitől elalszik :)
2009. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megértelek nekem amikor ide jön a pasim az 5 éves hugom mindig bejön én általába adok neki vmit amivel leköti magát
2009. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Csak a baj az hogy az én húgomat semmi nem köti le 5 percnél tovább...A bújocskát kipróbáltuk de nem igazán jött be mivel ő talált meg minket s nem várta meg míg mi őt.Ari meg minden hogy van és hogy elvan a barátommal is ,de néha már kicsit "idegesítő" és nem akarom hogy sok mindent lásson végül is 3 éves fel sem tudja nagyon fogni..És anyum hiába szól neki akkor is mindig ott van hol mi.Azért köszi a segítségeteket.

Várom még a válaszokat,ötleteket:)

2009. júl. 29. 07:05
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem kérd meg hony ne menjen be és akkorveszel neki vmit ha nem jön be akkor szólj anyudnak hogy a hugod nem hagy titeket és egy kicsit nem játszana vele amíg kicsit kettesbe vagytok
2009. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy bocs:)
2009. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utcsó írónak is...ezt is kipróbáljuk..:)
2009. júl. 30. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!