Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig mi tehetünk a sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mi tehetünk a sikertelenségünkről?

Figyelt kérdés
Ha nem megyünk oda a lányhoz mert félénkek vagyunk, mi hibánk, nem siránkozhatunk, hogy nincs barátnőnk.Ha a csajnak nem kellünk, akkor is a mi hibánk, mert nem próbálkoztunk helyesen(tehát minden nőt meg lehet kapni, csak tudni kell hogyan alapon).Ha a barátnőnk elhagy,akkor is mi tehetünk róla, hiszen nem tudtuk fenntartani a kapcsolatot.Egyoldalúnak tünik ez az egész, mégis a felelőség a miénk.Mi a véleményetek erről?
2011. márc. 9. 20:40
 1/6 Huan001 ***** válasza:
semmi
2011. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így van, a férfinak kell minden kockázatot vállalni:(
2011. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igy van, és ez van. Ha tetszik, ha nem. Vigaszdij, hogy ha nem egy túlfelvilágosult feminista feleséget fogsz majd ki valamikor, akkor valamennyi ebből visszaadódhat. Ez még a nemek szétválásától(korai élőlényeknél) maradt meg, és nem hiszem,hogy a közeljövőben készülne megváltozni.
2011. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazad van. Annyit tehetsz, hogy a sarkadra állsz és soha nem hunyászkodsz meg egyetlen lány előtt sem. Ha ezt tapasztalják, az új lesz nekik és megtanulnak tisztelni téged. Ezt tudom neked javasolni.
2011. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 beetlejuice ***** válasza:
Szerintem ez nem így van, a nők is ugyanúgy hibáznak, ha nem többet. Én is belátom ha hibáztam, és sajnos elég gyakran elő is fordul, hogy nem azt teszem amit kéne. És egy kapcsolat két emberen múlik.
2011. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
alapvetően a férfi a domináns lény, így bármi is történik vagy sem, az a mi hibánk. ez később is így lesz, meg kell szokni. egy nő addig egyenjogú amíg a jogaiért papol.
2011. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!